Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férfiak! Mit tennétek az...

Férfiak! Mit tennétek az alábbi helyzetben? Ti eljönnétek vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom nem jön velem a családi ünnepekre, mert anyukám öccse beszólt neki+levegőnek nézi, és nagy családban szoktuk ünnepelni a szülinap/névnap/karácsonyt és ő is mindegyiken ott van.

Ezzel az a baj, hogy a többiekkel jóban van+anyuék is mindig hívják+nekem is jólesne vele megjelenni ezeken, nem " egyedül."

Együtt élünk amúgy,7 éve együtt vagyunk, gyerek+házasság még nincsen.



2020. jún. 22. 08:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Mennék, de ha megint beszólna kirángatnám a mosdóba, és telibe verném.
2020. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

De mire szól be neki, mi baja vele? Csak úgy kötözködik vagy van valami konkrét problémája? Mindenkivel bunkózik vagy csak a párodat pécézte ki magának? Egyszer szólt be neki és azóta kerülik egymást, vagy mindig van valami baj? A család többi tagja, amikor ezt hallja/hallotta, szól valamit? Te mit reagálsz rá? A párod mit reagál rá?


Összességében azért felnőtt emberekről van szó, szerintem álljon ki magáért a párod. Beszéljetek az öccsel hat szemközt, de legjobb lenne, ha a pasid vonná konkrétan kérdőre, hogy mi baja van vele. Ha ezt nem akarja, akkor te beszélj anyád testvérével, hogy álljon le.

2020. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Én sem mennék el, minek érezzem magam kellemetlenül ? Egyébként meg neked is el kellene gondolkoznod, hogy elmégy-e, ha az egyik rokonod megsértette azt az embert, akit szeretsz és a párodnak tartasz.
2020. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha levegőnek néz valaki akit nem kedvelek az jó, nem kell vele jópofizni. Pipa! Lehet tudni, mi volt az a beszólás?
2020. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Habeszolt neki akkor lehet hogy nem szimpi neki a párod. De az ilyen emberkéknek visszakell szólni különben nem állnak le a beszologatással. Azt hiszik hogy mindent lehet beszélni stb le kell állítani.
2020. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék olyan családi összejövetelekre ahol én vagyok a boksz zsák.
2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van hogy párod érzi azt hogy te nem állsz ki mellette eés nem véded meg még ha te nem is veszed olyan komolyan a beszologatasait. De ha nem ez van a háttérben akkor kérdezd meg nem e beszélt pároddal négyszemközt a rokonod. Esetleg akkor is már beszolhatott neki. Kitudja. Sztem ne vedd lazán a dolgot.
2020. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hogyne... Feleségem bátyjának az esküvőjére sem megyek el.. Apósom egy igazi tahó paraszt proli, anyós meg védi... "ezeknek" a családi egymast cumizzuk ünnepekre soha nem megyek.. Párom hol jobban hol kevésbé viseli el... Inkább ez mint hogy beverjek apósnak 1x istenigazabol.


32

2020. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A PÁSZTOR ***** válasza:
100%
Adott helyzetben is, de mindig a házas pár azon tagjának kell ( tehát muszály) felvenni a kesztyűt és kezelni a problémát aki vér szerinti ágon oda tartozik. Hiszen ő ott nőtt fel, és mindenkit jobban ismer. Valamint nem lehet onnan ki tenni mert leszármazotti kötelék van.
2020. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

Ez nem arról szól, hogy beszólt vagy levegőnek nézi, hanem a te hozzáállásodról. Hogy te ezt látod, és nem teszel semmit ellene, hanem csak elfordítod a fejed.

Ő csak azt szeretné, ha kiállná érte, mellette, de te ezt nem teszed meg, ezért inkább nem megy.


Anno engem anyósom kezdett ki. Én is hónapokig nem mentem, mert megmondtam, olyan helyre nem megyek, ahol bántanak.

Mindezt a férjem pedig csendben tűrte. Ő járt egyedül.

Végül nagy nehezen férjemnek leesett, hogy ez így nem lesz jó. Leültünk, megbeszéltük, elmentem vele legközelebb.

Mikor anyósom megint elkezdte a szokásos mónologját, férjem rászólt, hogy most fejezze be. Azóta lehet, hogy magában gondolja anyósom, de legalább nem mondja ki.

Én pedig megnyugodtam, mert a férjem kiállt mellettem.

2020. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!