Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kezdek félni a sógoromtól?

Kezdek félni a sógoromtól?

Figyelt kérdés

Már együtt vannak a testvéremmel kb 6 éve . Én régen nagyon sovány voltam aztán a gyógyszereimtől szedtem fel pár kilót így normál alakom van. A sógorom azóta furán viselkedik velem. Megkérdezte szűz vagyok e, egyre többet bókolt, letapizott, tegnap este aludtam és arra ébredtem fel, hogy végig simított a combom belső felén. Nagyon megijedtem és gyorsan elfordultam aztán elment. Amikor letapizott akkor is elfutottam előle. Nem akarok tőle semmit és ez nekem már sok. Egyszer beszéltem a nővéremmel erről akkor összeveszett a párjával ez miatt. Bocsánatot kért a sógorom, de azóta is folytatja.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.


17/L


2020. aug. 1. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, és nőéred még mindig vele van?!


Két lábbal rúgnám ki!


Nagyon durva. De ha úgy van vágd pofon, vagy sikíts, a végén még ennél sokkal komolyabb és merészebb dolog is jöhet részéről!


Undorító az ilyen ember.

2020. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Legközelebb akkorát verjél rá / karmolj bele hogy biztosan nyoma maradjon. Aztán majd magyarázkodhat. Ha csak teheted ne legyél a közelében, de az is talán segít ha megígéred neki hogy legközelebb levideózod és feljelented. Nővéred is megéri a pénzét ha nem hajította még ki...
2020. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Az azóta történteket ismét mondd el a nővérednek, de nemcsak neki!

Apukátoknak és anyukátoknak is!

2020. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Azonnal szólj ismét a nővérednek!

Perverz idióta. Jobb, ha az egész család megszabadul tőle még időben.

2020. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A szüleidnek is szólj, mert a nővéred nagy eséllyel nem fogja elhinni és téged fog hibáztatni, ez sajnos általában így megy a hasonló esetekben.
2020. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Kamu
2020. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is annak tűnik.
2020. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Mit csinálj?

Foglald el magad valamivel hülye kérdések kiírása helyett.

2020. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Hosszú még a nyári szünet miért nem mész strandra ha ennyire unatkozol?
2020. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu,miért lenne az? Én csak tanácsot szerettem volna kérni, hogy mit tegyek ebben a helyzetben. Hidd el, ilyenekkel nem szoktam viccelődni.
2020. aug. 1. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!