Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kezdek félni a sógoromtól?

Kezdek félni a sógoromtól?

Figyelt kérdés

Már együtt vannak a testvéremmel kb 6 éve . Én régen nagyon sovány voltam aztán a gyógyszereimtől szedtem fel pár kilót így normál alakom van. A sógorom azóta furán viselkedik velem. Megkérdezte szűz vagyok e, egyre többet bókolt, letapizott, tegnap este aludtam és arra ébredtem fel, hogy végig simított a combom belső felén. Nagyon megijedtem és gyorsan elfordultam aztán elment. Amikor letapizott akkor is elfutottam előle. Nem akarok tőle semmit és ez nekem már sok. Egyszer beszéltem a nővéremmel erről akkor összeveszett a párjával ez miatt. Bocsánatot kért a sógorom, de azóta is folytatja.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.


17/L


2020. aug. 1. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen kb leordítanám a fejét irdatlan cirkuszt csapnék ha hozzám ér és szólnék azonnal mindenkinek. Tesónak szülöknek. Többet nem hiszem hogy merne próbálkozni. Ha hallgatsz akkor csak egyre rosszabb lesz.
2020. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
92%

Az eset után azonnal kellett volna szólnod a nővérednek és anyukádnak, apukádnak is, + akár a többi családtagodnak és rokonodnak is. Minél többen tudnak róla, annál jobb. Oké hogy most bocsánatot kért, de a jövőben újra be fog próbálkozni...

A nővérednek meg le kéne pattintania és keresnie egy normális csávót.

2020. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került éjjel a szobádba?
2020. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
98%
14 voltam, amikor egy rokon próbált részegen letapizni. Csak azért nem tette, mert már emeltem reflexből a kezem egy sallerre. A szüleimnek csak évekkel később mertem elmondani, egy barátomnak meséltem csak el időben. Ő azt mondta, tökönrúgás, ha újra próbálja, vagy bárki más. Ha nem áll le, kapj a szemébe, az leállít bárkit.
2020. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Mitől félsz? Hozzád nyúl egyből felig kiabálva "mi a francot képzelsz magadról, hogy fogdosol?" Mindenkinek elmondani fennhangon azonnal mi történt. Ha hazudik dühödten kiabálj hogy kiskorú vagy, nem szegyelli e magát stb. De tovabbra sem hiszem hogy igaz lenne. Jogos a 13. Kérdés.
2020. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem tettél semmi rosszat és neked van igazad. Mondd el mindenkinek és nyugodtan kezeld úgy, hogy bűnös és neki kell komoly dilemmában lennie. Semmiképpen se vedd figyelembe, hogy mi lesz a sorsa, a nővéreden pedig csakis segíteni tudsz az őszinteséggel
2020. aug. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%
Ja persze, éjjel bemegy a szobádba, simogatja a combod, te meg csak elfordulsz. A 17 évesek másik oldala meg annyira játsza a felnőttet, hangoztatják a jogaikat, utálják a szülőket, a világot, el akarnak költözni. Mellesleg totál lényegtelen az alakod is a kérdés szempontjából. Nekem úgy jön le, hogy végre észrevett valaki, hogy nőiesedtél. Ezért kamu. Plusz nem a sógorod. Max. jelölt. 17 évesen ez neked inkább vágyálom, már várod, hogy valaki valaki valóban leteperjen.
2020. aug. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel, hogy kamu kérdés-e vagy sem? Mit veszítesz vele, ha normálisan válaszolsz?
2020. aug. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne kamu? Csomó ilyen beteg ember lézeng a világban sajnos... Ordíts vele, rúgd tökön, kapj bele a szemébe, stb., mindenképp védd magad, de a legjobb, ha úgy intézed, hogy sose lehessen a közeledben (pl. ha jön, akkor lépj le otthonról). Jah, és szólj a szüleidnek, a barátaidnak, a tesódnak!
2020. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!