Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a módja annak, hogy a...

Mi a módja annak, hogy a keresztszüleim többé ne legyenek a keresztszüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az élet úgy hozta hogy nem szeretném hogy több közöm legyen a keresztszüleimhez, mint amennyi muszáj, és azt hallottam hogy lehetséges azt elintézni, hogy hivatalosan ne legyenek azok többé.

Sajnos többet nem tudok róla. Esetleg tudja valaki, hogy ez valóban lehetséges-e, ha igen, hol intézendő és mi a menete?

(2 pár keresztszülőm van, csak az egyik párt szeretném kihúzatni).

18 éves elmúltam.

Köszönöm a segítséget.



2020. aug. 3. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom miért vagy rájuk ennyire megsértődve? Mindegy... Ne keresd őket és ennyi.
2020. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet leváltani,vagy megszüntetni a keresztelőséget. De nincs is jelentpsége. Nem akarod, hogy kapcsolat legyen köztetek? Akkor ne kommunikálj velük, ne látogasd, ne hívd őket telefonon. ennyi.

Ma már amúgy sincs olyan ereje a keresztszülősségnek mint 100-200 lvvel ezelőtt.

Én vagy 30 éve nem láttam a keresztanyámat. Azt se tudom, hogy él-e még.

2020. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet semmissé tenni. Tiszta barom vagy hogy egy ilyenért kiírtál egy kérdést és még kötekedsz is. Egyszerűen nem kell keresni őket és kész. Akkora problémát csinálsz belőle. Ha van róla papírod tépd szét és kész ha ez ekkora baj neked
2020. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jeeez, csak megkérdeztem hogy ezt lehet-e, és ha igen, akkor hogyan. Nyugodjunk meg :)

Aki segítő szándékkal válaszolt, annak köszönöm.

2020. aug. 3. 23:00
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenki segítő szándékkal válaszolt.
2020. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!