Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen kapcsolatban álsz...

Milyen kapcsolatban álsz Édesanyád és/vagy Édesapád párjával? Ha nem jó a kapcsolatotok, miért nem?

Figyelt kérdés
A trollok kedvéért: A kérdés azokhoz szól, akik szüleinek új párja van.
2020. aug. 10. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyum élettársával nincs jó kapcsolatom. Molesztált és vert. Idejében elköltöztem.
2020. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, remélem, hogy már jobban vagy. ❤️
2020. aug. 10. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Minden rendben, ami nem öl meg, megerősít :)
2020. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóban vagyunk apukám feleségèvel, a gyerekeinknek is igazi nagymamájuk anyukám mellett (ők is jóban vannak).
2020. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 évesen váltak a szüleim, 28 vagyok. Apukám és anyukám is az akkori új feleségével/férjével van együtt.

Apukám oldalán sohasem volt jó a viszony az új felséggel, (pedig velük éltem, a válás után apuval maradtam). Most úgy vagyunk, hogy ünnepekkor találkozunk és annyi elég is. Apuval többet, vele csinálunk közös programot, együtt ebédelünk valahol meg ilyenek.

Anyukám férjével gyerekkoromban nem tudtunk mit kezdeni egymással, nem igen szólt hozzám két szót sem, sokszor meg sem hallotta ha beszéltem hozzá (de soha egyetlen rossz szava sem volt hozzám) mostanra közös vállalkozásunk van. Itt előfordul, hogy felemeljük a hangunkat ha valamin nem stimmelnek a nézeteink, majd mint apa lánya elmegyünk együtt ebédelni. A munkát nem visszük soha ki az irodából.

2020. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kapcsolatom van vele, bár kisiskolás koromtól ő nevel. Jobban szeretem a saját apámnál is. A három nagyobbik tesóm más apától vannak. Ők nem igazán kedvelték az én vérszerintimet. Anyu harmadik férjét viszont ők is szeretik.


Én biológiai apámat azért nem kedvelték, mert nagyon szigorú volt. Bátyám egyszer nadrágszíjas fenekelést kapott rossz jegyért.

Szőrszálhasogató személyisége és hűtlensége miatt lett lecserélve. Hálistennek.

2020. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Apám feleségét utaltam, de ez nem volt gond, mert az érzés kölcsönös volt. Olyan 30 éve nem tartjuk már a kapcsolatot. Anyu párját szerettem
2020. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Apum új feleségét nem nagyon szívlelem. Kétszínű és magának való. Minden erejével próbálja a saját apámat ellenem fordítani. Próbáltam meggyőzni apám, hogy váljon el tőle, de nem sikerült. Nagyon ritkán beszélek és még ritkábban találkozok apámmal, de (hála istennek) a mostohámmal évente 5-6 alkalommal beszélek.
2020. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%-ban távol tartottam magam tőlük mikor volt
2020. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anyám párjával nagyon jó a kapcsolatom, úgy szeret mintha a saját fia lennék. Mindenben számíthatunk egymásra. 16 éves voltam mikor megismertem.

29 vagyok jelenleg.

2020. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!