Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan dolgozzam fel olyaskine...

Hogyan dolgozzam fel olyaskinek a halálát, aki 24 éves volt és tragikusan hirtelenséggel meghalt 2 hete? Nem koronavírusban vesztette el életét!

Figyelt kérdés
Egy 24 éves lányról szeretnék beszélni! Ő is része volt a gyermekkoromnak. 5 éves voltam, amikor megszületett a lány. A szülei már előtte ismerték az enyémeket. 15 éves koráig szinte minden évben találkoztunk vele és a családjával. Jókat játszottunk, beszélgettünk. Ezek az emlékek maradtak meg bennem gyerekként. Azóta már nem nagyon találkoztunk velük. Felnőttünk! Éljük a saját életünket, útunkat. Azóta nem beszélgettünk. Facebookon a szülinapján mindig felköszöntöttem. Az oldalára felrakott képjeiből láttam, hogy egy szép kislányból, milyen gyönyörű nő lett. Saját gyermeke még nem volt. Kettő hete észrevettem a telefonomon, hogy 3 nem fogadott hívásom lett az édesanyámtól, és egy messenger üzenetet kaptam, hogy meghalt a lány. Fel se tudtam dolgozni, hogy ilyen fiatalon 24 évesen, ez hirtelen megtörtént vele. Nagy hirtelenséggel összeesett. Semmi baja nem volt. Másnap reggel összeesett. Nem tudták újraéleszteni. Annyira lesokkoltam. A temetésén úgy eltört bennem a mécses. Nehezen tudtam az autópályán hazafelé vezetni. Csak olyan sebességgel tudtam haladni, ahogyan a kamionosok mehetnek a külső sávban. Ma reggel is zokogtam. Nézegettem a facebookját. Még soha nem sirattam meg így ennyire egyetlen egy családtagomat. Nem gondoltam bele soha, hogy úgy találkozok valakivel hosszú idő után, akit soha többé nem láthatunk. Nem tudom még mindig túl tenni magam. Úgyérzem leblokkolok. A családtagjaimnak se sikerült feldolgoznia. Tudom, az elhunyt lány szüleinek a legeslegrosszabb. Senkinek nem kívánom ezt!

2020. okt. 14. 23:49
1 2 3 4 5
 1/46 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
59%
Nagyon sajnálom. Az idő majd begyógyítja ezt a sebet, de a fájdalmas heg mindig ott fog maradni. :(
2020. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
63%
őszinte részvétem. nem az sokkol, hogy szembesültél vele, hogy bármikor, bárkivel, látható ok nélkül megtörténhet ez?hogy ma van, de holnap nincs?szörnyü, de van ilyen. mind sorra kerülünk.
2020. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonymousreview60 ***** válasza:
27%

Keress fel gyásszal foglalkozó terapeutát!

Agyi értágulat, trombózis lehetséges ilyen korban is. Az ugyanolyan hirtelen mint egy gàzolás.

2020. okt. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
16%

Fölösleges ezen kattogni, mert VAN másvilág. Dettó ugyanez mint amiben ő itt élt.

Leklónozzák és visszateleportálják, csak hát ebbe a világba már nem lehet, mert a halála létrejött mint információ itt, de a mögöttünk (időben) jövő világba (téridőbe) vissza tudja tenni az "Isten".

Tök mindegy, hogy hiszel-e benne, a 100%-os másolata éli az életét uganúgy tovább és ott is facebookoztok.


Ez van, ma már ez nem olyan hihetetlen sztori.


Még egyszer. Ő éli a világát a másvilágon MOST, ugyanúgy ahogy te is itt.


A téridő egy folyamatos alagút, amiben ugyanazok a világok követik egymást. Tudom, hihetetlen, meg felfoghatatlan, de ez van. Attól, hogy ezt nem tanítják még létezHET.

2020. okt. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
26%

Akkor csak volt valami baja.


Ha osszeesett. Gondolom valami rejtett dolog.Agyi aerunizma pl.


Sajnaljuk amugy.


Hat, en a kutyam halalat nem tudtam 1 eve feldolgozni.

Vagyis feldolgoztam de sosem felejtem el.



Kb a gyasz is ilyen.

2020. okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
35%
Hat mondjuk eleve nem ertem, hogy miert visel meg egy kvazi vadidegen halala. Hiszen az volt, ha gyerekkorotok ota nulla kapcsolatotok volt....
2020. okt. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én sem értem minek gyászolsz valakit aki már nem része az életednek.gyerekkorod otta.
2020. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
13%

Meg tudlak érteni - bár ha nem volt közöttetek párkapcsolati státuszról szó soha, egy kicsit tényleg furcsállom a mélyebb gyászt...


Plátói érzelmeket tápláltál iránta titokban? Nem volt bátorságod a szüleinek még megemlíteni sem, hogy esetleg tetszik egy kicsit a lányuk?

2020. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
6%

A koronavírus a legújabb kutatások szerint már az AGYI IMMUNRENDSZERRE is hatással van!


Ezenkívül elképzelhető, hogy nagyon sok SZELLEMI TELJESÍTMÉNY van az erek elhasználódása/elhalása mögött valójában. (Túl stresszelhette magát otthon valamilyen okból. Akár egy dolog, akár több is lehetett a háttérben...)


Ezt a titkot már ÖRÖKRE MAGÁVAL VITTE a sírba.


Ui: vigasztalódhatsz GYÁSZTERÁPIÁVAL, GYÁSZCSOPORTTAL - vagy akár egy vallásos (evangélikus, református) közösséggel is! (A protestánsoknak NAGYON MEGNYUGTATÓ ISTENKÉPÜK van! Ellentétben a római katolikusokkal...)

2020. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom, és részvétem, de ez tényleg fura. 9 éve nem is foglalkoztatok egymással, előtte is csak évente találkoztatok. Éreztél iránta valamit? Vagy csak gyerekkori barátként tekintettél rá? Úgy érzem bánt, hogy eltávolodtatok egymástól, és úgymond csak facebook ismerősök maradtatok. Lehet túlképzeled ezt a gyászt, bár te tudod mit érzel. Lehet a halálának hirtelensége, és a lány fiatalsága rázott meg inkább. Engem is gyakran jobban megérint egy olyan ember halála, amihez valami sztori, vagy rejtély kapcsolódik, és valamilyen szinten( távolról is) érintett vagyok, valamilyen szinten. Balesetnél, pl jártam arra épp, vagy egy híres ember titokzatos halála. Ha fiatal, és gyönyörű lányról van szó, akkor az méginkább érzékenyebben érint, pedig tudom, hogy nem is ismertem. De belegondolok, hogy milyen élete lehetett, kik gyászolják, hogy történhetett a baleset az amiben meghalt? Honnan jött, és hová tartott épp? Mit érezhetett? Nem szenvedett-e sokat? Most egy konkrét balesetre gondolok épp, ami a közelünkben történt, egy gyalogátkelőn, amelyen én is gyakran átmegyek. Az oszlop tövében virágok koszorúk, mécsesek, feliratok jelzik, hogy ott történt a tragédia. Egy busz elütött a zebrán egy 23 éves gyönyörű, fiatal lányt. Soha nem tudhatjuk már meg mire gondolt, mikor lelépett az úttestre, a közeledő busz elé..
2020. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!