Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Külföldön élők/dolgozók! Ki...

Külföldön élők/dolgozók! Ki hogy tervez idén hazamenni karácsonykor?

Figyelt kérdés
Az már világos, hogy nem lesz egyszerű: vagy karanténba kerülünk vagy tesztet kell felmutatni. Remélem az utóbbi elég lesz. Ti erről beszéltetek már a felettesetekkel, hogy tervezitek a hazautazást? Vagy esetleg idén elmarad a karácsony?

2020. nov. 8. 18:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem megyünk haza. Ha mindenki felérné esszel, hogy most a popsiján kell maradnia, hamarább vége lenne ennek a járványnak.
2020. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Itt elek az Egyesült Allamokban, iden sajnos nem lesz csaladozas karacsonykor. A szüleim szoktak ide utazni karacsonyra és szilveszterre, de iden nem tudjuk megvalósítani. Remeljük majd jövöre. A ferjem szulei es testverei nem messze elnek, igy veluk unnepelunk.

26/N

2020. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Mi ugyan országhatáron belül vagyunk, 250 km-re a családtól, de idén elmarad a családi banzáj.
2020. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
42%

Mi két évente tudunk csak hazamenni, mert egy évben csak 6 nap szabadságunk van. És tavaly voltunk otthon. Így idén nem is terveztük.

De egy hónapja voltunk betegek, van pozitív tesztünk. Így ezzel nem kellene sem teszt, sem karantén. Sógorom is így ment októberben.

16 éve élek külföldön. Még soha nem voltunk otthon karácsonykor. Minek? Rossz idö van, hideg. Inkább megyünk nyáron.

2020. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
29%
Én máskor sem szoktam hazamenni, eszem ágában sincs.
2020. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Bocsi, abban nem pontositottam, hogy olyanokra gondolok pl, ahol mondjuk a szulok Magyarorszagon élnek. Vagy mondjuk valaki kulfoldon tanul, pl erasmus kereteben, szakmai gyakoatozik, vagy teljes allasban van, de a csalad tobbi tagja otthkn lakik Magyarorszagon.
2020. nov. 8. 18:36
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Mi már hosszú évek óta karácsonykor nem megyünk haza. Vagy utána vagy előtte. Idén már voltunk otthon kétszer is, jövőre februárban is hazamegyünk.Így minket a vírus nem gátol a karácsonyban ( Anglia)
2020. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

sehogy nem tudunk haza menni sajnos ,mert 2 hėt karantėn magyarországon,automatikusan,utåna meg itt nėmetorszågban mikor vissza jövünk ahol lakunk itt is karatén 5 nap +teszt,gyerekeink ennyit nem hiånyozhatnak sulibol.

ugyhogy maradunk a segünkön.

2020. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
21%
Nálam is otthon él anyukám, akkor sincs eszem ágában sem hazamenni.
2020. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Igaz más okból, de én már itthon vagyok anyukámnál, idén nem is megyek már vissza. Itthonról dolgozom úgyis, szóval teljesen mindegy.
2020. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!