Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Külföldön élők/dolgozók! Ki...

Külföldön élők/dolgozók! Ki hogy tervez idén hazamenni karácsonykor?

Figyelt kérdés
Az már világos, hogy nem lesz egyszerű: vagy karanténba kerülünk vagy tesztet kell felmutatni. Remélem az utóbbi elég lesz. Ti erről beszéltetek már a felettesetekkel, hogy tervezitek a hazautazást? Vagy esetleg idén elmarad a karácsony?

2020. nov. 8. 18:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
#4: csak puszta kíváncsiság: milyen országban van évi 6 nap szabadság?
2020. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
64%
USA, New York
2020. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%
Azcunokatesóm a Pepsinél dolgozik ott, NEM 6 nap szabija van!
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel élek külföldön. Mindenki más (szüleim, férjem szülei, testvérek) otthon. Mindig nyáron utazunk haza. Idén nem voltunk.
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%
Jó neki! Férjemnek is van 3 hét. De ök szakszervezetben vannak. Én nem. Nekem csak 6 nap van. Ha elhiszed jó, ha nem hiszed, úgyis jó.
2020. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%
Milyen cégnél?
2020. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%

Überdurva az a 6 nap. Hogy lehet ezt kibírni??


Nekem 30 nap van, de még ez is kevés. 😂😂

2020. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek haza. Amúgy sem karácsonykor szoktam, mert drága az utazás, nagy a tömegnyomor. De Európán kívüli országban élek tartósan, ha most kitenném a lábam az országból, simán lehet, hogy nem engednének újra beutazni.
2020. nov. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
77%

Értettem mire gondolsz. Anyám, húgom, minden rokonom Magyarorszagon el, én a gyerekemmel és a férjemmel külföldön. 2 évente járunk haza. Idén nyáron ez nem jött össze a járvány miatt, ahogy karácsonykor se fog. Reménykedünk a jövő évben, de egyenlőre arra se latok esélyt.

Hiányoznak nagyon, de ebben a helyzetben az embernek a saját érzéseit és érdekeit a közösséget érdekei mögé kell helyeznie. Majd találkozunk, ha tudunk. Addig ott a Skype, telefon, akármi.

Benne vagyok több külföldi magyarok Facebook csoportban. Kb minden második post arról szól, hogyan lehet kijátszani a karantént.... Hát köszi, miattatok nem lesz ennek vége soha.

Első voltam.

2020. nov. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Utolso: sztem ahhoz hogy veg legyen nem egy honapra, hanem evekre be kene zarkoznunk, es meg ugyis visszajohet a virus. Nem lesz ez soha egyezart meccs sajnos amig nincs illene MEGBIZHATO oltoanyag. De ez mas tema.
2020. nov. 9. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!