Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem értik meg hogy nem...

Miért nem értik meg hogy nem akarom velük kapcsolatot tartani?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Édesanyám , edes apám elváltak 10 éve mikor gyerek voltam. Apukámnak van egy testvére , és apukamnak még él az anyja. Folyamatosan azt beszélik hogy anyám meg anyámnak szülei mamam, papam ellenük biztatnak. Pedig ez nem igaz. Miért nem értik meg és miért pletykálnak, én nem akarom velük a kapcsolatot tartani. Majd azt mondják anyámat meg a mamaekat bíróságra adjak, hát 21 éves vagyok nem kötelezhetnek semmire
2020. nov. 24. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

21 évesen már illene tudni fogalmazni és helyesen írni!

Elolvastad, amit idehánytál, mielőtt elküldted?

2020. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt írtad volna, hogy 12 éves vagy, az hihetöbb lenne, mint a 21 év, annyira gyerekes a fogalmazásod meg a tudásos.

Mi az, hogy a "bíróságra adnak valakit" - ilyen fogalmon nem lézetik, legfeljebb feljelenteni lehet akárkit is!

Emellett ha nem akarod a kapcsolatot tartani apáddal és a családjával, akkor egyszerüen nem állsz velük szóba, nem pedig vitatkozol velük!

2020. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Tolmácsot kérek
2020. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én értem amit írtál, milyen érdekes, többiek akkor fogyatékosok? :)
2020. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14éves koromtol,édesapám halálátol 28éves koromig nem láttam a nagyszüleimet. Akkor is csak koporsóban. Szerintem mindenki maga dönti el,hogy mit akar.. 14évesen voltam párszor, mindig csak anyát szidtak. Én megmondtam nekik,hogy ég veletek...
2020. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Első háromnak üzenem hogy ez rossz indulatu emberek! Én ekezet nélkül írok nekem így van meg szokva nem tetszik ne válaszoljon primitív bunkó emberek kimeljenek! Köszönöm szépen!
2020. nov. 24. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk az ékezetekkel van itt a legkisebb probléma... az a gond, hogy a mondataid érthetetlenek. Nem tudjuk mit jelent, hogy "bíróságra adják" például. Gondolom azt akarod írni, hogy bírósághoz fordulnak, de mivel? Hogy ellenük hergel anyád meg a másik oldali nagyszüleid? Ilyen bagatell családi perpatvarokkal nem foglalkoznak a bíróságok, szép is lenne. Nem ismerjük ezeket az embereket, nem tudjuk miért csinálják. Lehet, hogy féltékenyenek, amiért nem törődsz velük annyit, vagy csak simán utálják anyádat. Semmilyen okot vagy indokot nem írtál, csak kihánytad ide ezt az értelmetlen szöveget. Rövid válaszom, hogy felnőtt ember vagy, azt csinálsz akit akarsz.
2020. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Még annyi, hogyha tanácsot kérsz idegen emberektől, akkor érdemes a lehető legtöbb infót érthetően, lényegre törően, konkrétumokkal leírni, hogy egyáltalán felfogjuk, miről van szó. Ezekre az általános dolgokra csak hasonlóan általános dolgokat lehet írni, pl. rosszindulatúak. Amúgy is emberi minimum lenne, hogyha kiteszek egy kérdést és más segítségét kérem, akkor posztolás előtt elolvasom egyszer. De ha nem is, ha felhívják a figyelmem az egész értelmetlenségre, akkor nem sértődök és háborodok fel. De minek is magyarázok, nem tudom...
2020. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem az ekezet a problema kerdezo. Amugy nem kotelezo tartanod a kapcsolatot a csaladoddal. Ha hivogatnak, tiltsd le a telefonszamukat, aztan ennyi, nem olyan nehez ez.
2020. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagykorúként már hiába adnak bármit bíróságra, nem lehet a kapcsolattartást kényszeríteni, sőt, akár 15 éves gyerek is oda megy ahova akar, de nagykorúként már semmit se tehetnek.
2020. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!