Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem értik meg hogy nem...

Miért nem értik meg hogy nem akarom velük kapcsolatot tartani?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Édesanyám , edes apám elváltak 10 éve mikor gyerek voltam. Apukámnak van egy testvére , és apukamnak még él az anyja. Folyamatosan azt beszélik hogy anyám meg anyámnak szülei mamam, papam ellenük biztatnak. Pedig ez nem igaz. Miért nem értik meg és miért pletykálnak, én nem akarom velük a kapcsolatot tartani. Majd azt mondják anyámat meg a mamaekat bíróságra adjak, hát 21 éves vagyok nem kötelezhetnek semmire
2020. nov. 24. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

na lefordítom. a kérdező nem akarja tartani a kapcsolatot az apával és/vagy a családjával. mert csak. ők ezt úgy magyarázzák, hogy a kérdező anyai ága hergeli/piszkálja a kérdezőt, hogy ne tartsa velük a kapcsolatot.

ezt nyilván könnyebb a külvilággal elhitetni, semmint belátni, hogy a lány nem akarja őket látni. és most bírósággal fenyegetőznek.

2020. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

Mit nem lehet ezen érteni? Tök egyértelmű. Aki nem akar normálisan válaszolni, annak nem kötelező.

Kérdező: semmit nem tudnak tenni, nem vagy kisgyerek, nincs kötelező láthatás, felnőtt ember vagy. Azzal tartod a kapcsolatot, akivel akarod. Biztos idegesítő, hogy nem hagynak békén, de ha nem foglalkozol velük, akkor talán abbahagyják.

2020. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!