Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A mikor lesz barátod/barátnőd...

A mikor lesz barátod/barátnőd kérdésre mik a legjobb válaszok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, sosem volt tartós kapcsolatom, talán mert olyan a személyiségem, talán mert nem találkoztam még olyan emberrel akivel letudnám élni az életem, vagy legalább az életem egy hosszabb szakaszát (jelenleg már az utóbbival is elégedett lennék)


Ennek ellenére akadt már néhány hónapokig tartó románcom, de én ezekről nem nagyon tájékoztatom a szűkebb családot sem, néha a testvéremnek elmondtam, de úgy pont ezért hallgatok mert megvárom, hogy mi sül ki belőle.

(külön élek a szüleimtől, így nem is nehéz "titkolni")


A legutóbbi partneremmel véletlen találkozott apukám is, így azt a szűkebb család minden tagja megtudta.

Ez 1 éve volt, azóta is havonta egyszer megkérdezi valaki, hogy mi van vele...holott már akkor megmondtam, hogy lezártuk életünk történetét mikor ez megtörtént.

A tágabb családról meg már nem is beszélek...tök jól érzem magam családi körben, de kivétel nélkül mindig megkérdezik, hogy na mi van a szerelemmel?

Van nagynéni aki még fejtágítást is tart hozzá, hogy miért fontos hogy legyen valakink, meg hogy nem e a saját nememhez vonzódok stb...


Idegesítő nagyon, mert nekem egy ilyen hónapos kapcsolat végénél nem az fáj, hogy elhagyott/véget ért azzal a bizonyos személlyel a történet, hanem az hogy még egy ember akit képtelen vagyok magam mellett tartani, a saját kudarcaimként élem meg ezeket.

Amikor pedig megkérdezik akkor egyszerre dühít és elszomorít a kérdés.

A "semmi" válasz további kérdéseket szül, és mintha egy sajtótájékoztatón lennék.

Sok rokon van, sokan teszik fel a nagy kérdést. Szeretek velük találkozni, velük lenni, de egyszerűen már stresszel hogy mikor teszik fel a kérdést, mikor jönnek a megvető pillantások és így tovább.

Gondolom nem egyedül vagyok ezzel, és érdekelne, hogy van e olyan válasz ami úgy véget vethet ennek a kérdéssorozatnak?


A meleg vagyok az biztos sokkolna mindenkit, és talán a hónapokig tartó emésztés idejére csönd lenne, de ezt nem merem bevállalni.

Viszont bármi más legyen az sokkoló, legyen az trollkodás, legyen bunkó, legyen normális válasz, de ha segíthet érdekelne :)



2021. márc. 6. 14:08
1 2
 11/17 anonim válasza:
31%

1. Nincs pénzem egy nőhöz.

2. Túl sokat dolgozok nincs időm kapcsolatra jelenleg. (Anyagilag nagyobb terveid vannak....)

3. Nem olyan egyszerű ez mai világban...

4. Azt se tudom hol áll a fejem nemhogy kapcsolatban lenni valakivel.

5. Próbáltam randizni, nem jött össze, majd... valamikor próbálkozok újra, ha készen állok az egészre/ most elvagy egyedül.

2021. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Fingasz egyet és közben azt válaszolod: "én sem értem pedig működik a kémia"
2021. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én általában ezeket szoktam mondani ilyenkor:


- Nem kell barátnő (Van, aki furcsán néz e mondat után és megkérdezik miért, én ilyenkor azt válaszolom, hogy magánügy és nem kérdezősködnek tovább)


- Nem találtam még olyan lányt, aki tetszene (Ez igaz az esetemben)


- Van már barátnőm (Ezt inkább olyannak mondom, akivel nem találkozok, vagy beszélgetek túl sokat)


19/F

2021. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "nem tudom", "nem látok jövőbe", meg ilyesmi.

Honnan kéne tudjuk mikor lesz? Ők tudják nekik mikor lesz valami találkozójuk olyan emberrel, akivel előtte soha? Nyomorékság ilyet kérdezni.

2021. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Thispain ***** válasza:
0%

#9 Szoktam néha.


#11 Szép kis kifogáslista, csak a végén el ne higgye a kérdező.

2021. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszercsak.


Vagy:

- Amikor lesz szexuális életem.

- Az mikor lesz?

- Amikor lesz barátom/ barátnőm.


Ezt végtelenített módon lehet szajkózni, majd megunják.

2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember egyedi, mindenkinek más a sorsa és mindenkinek máskor lép be az igaz szerelem az életébe, ennek idejét lehetetlen meghatározni, éppen ezért nincs is rá megfelelő válasz.
2021. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!