Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a rokonaim utálnak?

Figyelt kérdés

Szombaton a nővéremmel megyek a nagybátyámékhoz, mert ő a tudtom nélkül leszervezte. Hiába mondtam neki, hogy nem akarok menni, ő azt mondta, hogy meg lett beszélve, szóval most már mennem kell. A szüleim őt támogatták.

Azért nem akarok menni, mert érzem, hogy engem nem szeretnek. A nővéremmel elbeszélgetnek bármiről, én meg mintha ott se lennék, hiába hozakodok elő egy témával, nem figyelnek rám. Nos, ez nem túlságosan jó egy olyan lánynak, aki mentális és önértékelési problémákkal küzd. Muszáj elmennem, holott tudom, hogy még jobban gyűlölni fogom magam, amiért ennyire nem szeretnek, és figyelmen kívűl hagynak.


2021. ápr. 2. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi az oka, ami miatt nem szeretnek? Valami oka csak kell, hogy legyen.
2021. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Miért muszáj menned, bilincsbe verve visznek ha magadtól nem mész? Ugye hogy nem? Akkor állj ki magadért, és maradj otthon.
2021. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem szeretnek, kedves vagyok, sose bántottam meg őket. Utána meg csak azt hallgatnám, hogy milyen bunkó vagyok, hogy nem mentem el (a szüleim, a tesóm, a nagybátyám és az ő családja is ezt mondaná)
2021. ápr. 2. 00:35
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
"mentális és önértékelési problémákkal küzd." Szerintem az is lehet, hogy ebből fakad, hogy azt hiszed, le sem szarnak.
2021. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 képzelődni nem szoktam, tehát ha azt érzékelem, hogy 6 órából 20 percet szolnak hozzám, akkor szerintem ez egyértelmű. Sőt a nővéremnek pár hete volt a szülinapja, őt aznap felköszöntötték, de amikor nekem volt tavaly, akkor egy nappal utána hívtak fel, mondván sok volt a munka és nem volt rá idejük. Ezt lezavarták fél pert alatt.
2021. ápr. 2. 00:42
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Az nem lehet, hogy olyan málé vagy és csak ülsz magadban, nem beszélgetsz, ezért le sem tojnak, és azt hiszik, hogy nem félénk vagy, mentális problémákkal, hanem csak nem ereszkedsz le hozzájuk?
2021. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, mindenhez próbálok hozzászólni. Sokszor be nem áll a szám.
2021. ápr. 2. 00:49
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor egyszerű, szabad ember vagy, nincs olyan, hogy menned kell. Maradj otthon aztán kész. Ha emiatt duzzognak, akkor tegyék, majd elmúlik.
2021. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy szabad ember, míg mások parancsa szerint élsz. Akkor leszel jobban, amikor nem engeded, hogy dirigáljanak neked, hogy ezt vagy azt csináld.
2021. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én rokonaim csak kegyes egyszerűséggel lefosnak.

De ez engem nem zavar,elfogadtam.

Csak néha szomorú azt látni,hogy masok együtt mennek az unokateetvérükkel vásárolgatni,meg kirándulgatni,vagy csak napi szinten beszélnek,míg nekem csak egy örökbefogadott "uncsim" van és ővele se tudok semmről sem beszélni. Mondjuk szeeintem nem is bír engem 😅


Kérdező,az ilyen rokonokkal,akik telibe lefosnak,nem kell foglalkozni.

Ők semmit nem tettek érted,így te is így viszonyulj hozzájuk.


A családodnak meg mondd meg.

Állj a sarkadra,mondd meg,hogy te nem mész.

És magyarázd is meg,hogy miért nem szeretnél velük találkozni!

2021. ápr. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!