Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mások szerint is igazságtalan...

Mások szerint is igazságtalan hogy nekem még a jogsit se fizetik ki a szüleim,az unokatesómnak meg a feneke alá tették a 25 milliós maserati terepjárót?20/L

Figyelt kérdés
Csaj uncsitesóm 19 éves,tőlem fél évvel fiatalabb és már jogsija van meg 25 millás kocsija. Megvette neki az apja mert van több jól menő vállalkozása itthon is és külföldön is. Nekik 25 millió annyi mintha én rendelnék magamnak egy pizzát. Mi sem élünk rosszul és szerintem az lenne a minimum hogy a jogsimat kifizessék. Nincsenek száz millióink,de akkor is... Ok hogy most nem lehet menni de amikor lehetett se fizették ki. Van érettségim és szakmám is,de a vírus miatt nem tudok benne dolgozni,de egy autó nagyon kéne nekem.
2021. ápr. 4. 21:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni. Egyebkent meg a 3 muszak nem 120 ezret fizet, de honnan is tudnad, gondolom eletedben nem dolgoztal meg egy percet se.

Nem fog neked tapasztalat es vegzettseg nelkul senki sem 500 ezer forintot havonta adni, hogy gondolod?

Volt itt gyakorin egy hasonloan eletkeptelen 26-27 eves srac, keresd meg a kerdeset, osszeilletek :)

2021. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
83%
Csak a kifogásokat keresed.
2021. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!