Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted jogos a harag ?

Szerinted jogos a harag ?

Figyelt kérdés
Anyukámmal volt már egyszer kétszer vitám és csúnyát mondtam anyumnak… ezért anyum nagynénje(aki anyum anyjának nővére) és annak lánya aki anyumnak első unoka testvére megharagudtak rám és elhordtak engem mindennek! Pedig én szeretem őket. És ezzel szerintem nem bántottam meg sem a nénit se a lányát aki anyum első unoka testvére akkor ők ugyan miért haragszanak… 23f
2021. jún. 17. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Szép is lenne ha minden vitát komolyan venné mindenki. Anyukád mártír szerepet akar játszani. Biztos ő is mondott már olyat, amit nem gondolt komolyan és csak az indulat beszélt belőle.
2021. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13%
A harag sosem jogos. Egy spirituális betegség.
2021. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi közük van az anyáddal való vitához a nagynénédnek meg a lányának? Én az ilyen mindenbe belepofátlankodó rokonoktól vagyok kész...
2021. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!