Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy állnátok hozzá ehhez a...

Hogy állnátok hozzá ehhez a helyzethez? Szóljak róla az unokatestvéremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy két éves kapcsolatom ami lényegében azért ment tönkre mert a párom nagyon családot szeretett volna alapítani. Én ekkor még 23 voltam, volt 1 évem az egyetemből és a gyakornokoskodáson kívül semmilyen munkatapasztalatom nem volt. A párom 27 volt és folyton azzal jött hogy neki már ketyeg a biológiai órája és gyereket szeretne. Anyagilag sem álltunk még úgy és bár én szerettem a párom nem akartam még anyuka lenni. Ezért én pontot tettem a kapcsolat végére ami nagy felháborodást váltott ki a családnál. A szülők, nagyszülők próbáltak rábeszélni hogy jöjjünk össze megint, alapítsunk családot stb. Az exem is nagyon sokáig zargatott ezzel a dologgal és teszi most is. Viszont az a különbség, hogy közben már összejött a másodunokatestvéremmel akivel az esküvőt tervezik. Ennek ellenére a pasi folyamatosan üzeneteket küldözget hogy "még van időm úgy dönteni hogy vele akarok családot alapítani és ő otthagyja a lányt". Én egy idő után letiltottam viszont volt hogy random megjelent a lakásom előtt vagy esetleg meg akart várni a munkahelyem előtt. Már olyan kínos a dolog, hogy nem is járok arrafelé ahol ő dolgozik mert félek hogy találkozok vele megint. Én semmiképp nem akarok visszamenni hozzá, magamban már lezártam ezt a kapcsolatot de nem tudom hogy álljak ahhoz amit ő művel. Barátnőim szerint inkább szóljak az unokatestvéremnek mert magától nem fog leállni viszont a) nem vagyunk annyira hú de jó kapcsolatban, b) félek hogy az lenne hogy én kavartam be(bár az üzeneteket meg tudnám mutatni) c) nem akarom összeugrasztani a családot emiatt.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2021. júl. 16. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
* ha nem hagyja abba akkor feljelented zaklatásért
2021. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp szólj a lánynak. Joga van tudni mindenről, hogy objektív döntést hozzon a kapcsolat jövőjét illetően.
2021. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben várnék, és ha következő alkalommal is bepróbálkozik akkor megmondanám neki, hogy ha ezt mégegyszer megpróbálja, akkor a bizonyítékokkal el fogsz látogatni az unokatestvéredhez és a rendőrséghez is, ez volt az utolsó figyelmeztetés a részedről. (Az unokatestvéred lehet hogy nagyon berágna, de mint írtad, most sem vagytok jóban, és nem is hiszem hogy látni szeretnéd őket a későbbiekben ha az exed tényleg ennyire kattant, szóval sokat nem veszítenél vele ha megszakadna a kapcsolat, sőt. Lehet hogy hosszútávon még jól is járnál ezzel.) A leírtak alapján viszont valami nem okés a pasinál odafent, szóval lehet hogy ezt csak telefonon közölném vele, nehogy élőben esetleg valamiféle fizikai bántalmazásig fajuljon a dolog.
2021. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha ezt mégegyszer megpróbálja, akkor a bizonyítékokkal el fogsz látogatni az unokatestvéredhez"


Az nem zavar, hogy konstans hazugságban tartja a párját? Ki kell tálalni mindenféle feltételtől függetlenül. A lánynak joga van tudni arról mit művel a párja.

2021. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el képernyőfotón az unokatesódnak, és azt is mond el szerintem, hogy a munkahelyedre meg a lakásodra is követett. Ez beteg dolog, nem hinném, hogy minden okés egy ilyen ember fejében.
2021. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést zaklatásért!
2021. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideje szolni neki
2021. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!