Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire összetartó a családod?

Mennyire összetartó a családod?

Figyelt kérdés

Családi összejöveteleken kik szoktak ott lenni?

Milyen gyakran találkoztok?

Hányad rokonig ápoljátok a kapcsolatot?

Szűnt már meg rokoni kapcsolat sértődés, vita miatt a családban?



2021. júl. 21. 01:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak az extraszűk család összetartó. A többieket, nagynéniszerű, ősök uncsitesói, ki nem állhatom, mert: amikor kicsi voltam, mindig mindenki azt kérdezte, mi leszek, ha nagy leszek, és mondták, hogy de megnőttem, amikor pedig felnőtt lettem, akkor meg azzal csesztettek, hogy mikor megyek férjhez, és mikor szaporodom. Ezért kerülöm őket, szerencsére összejárás nincs. Ja, és keresztapám le akart fektetni fiatal koromban, ezért különösen kerülöm. De tesókkal és most már sajnos csak anyámmal teljes az összetartás.
2021. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ez a tendencia. A mi családunk is hagy némi kivetnivalót maga után.
2021. júl. 21. 12:12
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te családodban milyen kivetni való van? :(


Egyébként valóban szomorú, hogy ilyen sorsok vannak... Bárcsak mindenkinek boldog élete és boldog családja lenne. :(

2021. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Unokatestvéreim, mintha nem is léteznének nagyjából, pedig gyerekkorunkban az egész világot meghódítottuk együtt, ma már szülinapokon sem köszöntjük meg egymást.
2021. júl. 24. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!