Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire összetartó a családod?

Mennyire összetartó a családod?

Figyelt kérdés

Családi összejöveteleken kik szoktak ott lenni?

Milyen gyakran találkoztok?

Hányad rokonig ápoljátok a kapcsolatot?

Szűnt már meg rokoni kapcsolat sértődés, vita miatt a családban?



2021. júl. 21. 01:13
1 2 3
 11/24 bbenjoe ***** válasza:
93%

A szüleim rokonságával a kapcsolat többnyire rossz illetve non-egzisztens. Édesanyámmal és testvéreimmel viszont nagyon jó a kapcsolatom. Összetartóak vagyunk amennyire csak lehet, mind felnőttek és ide-oda fújt bennünket a szél, de számíthatunk egymásra bármikor.


Összetartásunkat szerintem sokan irigylik.

2021. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az egész család szinte összetartó, pedig nem egy helyen lakunk, talán az egyik féltesóm és az apám nem annyira az (lelépett az apám 9 éve nem láttam, és még 18 alatt vagyok).
2021. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, egy nagynénémet látogatjuk rendszeresen,havonta látogatjuk de inkább gyakrabban.Keresztanyámmal apám halála óta nem tartjuk a kapcsolatot(mi vagyunk a hibásak, hogy meghalt rákban apám, az nem baj, hogy ő kiforgatta az örökségből a fél családot :D).

Bátyámmal minimális a kapcsolatom a golddiger sógornőm miatt, aki összekerülésük óta mossa az agyát a papucs bátyámnak, akkor beszélünk ha ünnepekkor találkozunk, telefonon sohasem...én próbáltam még régebben ezen változtatni de beláttam felesleges erőlködnöm.

Nővéremmel meg sógorommal se a legjobb a kapcsolat de ez az átlagos szerintem ma, nem állszentesekedem mint sokan ez ügyben...a sógorom is alig beszél az anyjával meg a húgával...

2021. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
A szük kör összetartó.
2021. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy a családunk, és még csak nem is összetartó egyáltalán.

Anyámmal sem, testvéremmel sem (ők egymás s...gét nyalják amúgy).

2021. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

semennyire 🤣🤣


Anyámékkal (anya, nevelőapám, tesóim) felszínes a viszony, havi 1x beszélünk. Rajtuk kívül semelyik rokonnal nem beszélek. Anya meg mamám évekig pereskedtek, mama ellenünk fordított mindenkit. Egy igazi idióta.

Apa 3 éves koromban meghalt, a rokonai kijelentették, mivel anya újra párt választott, ők nem akarnak engem rokonuknak.


Férjem részéről

Anyóst gyűlöljük, após meghalt.

Egyedül sógorommal tartjuk a kapcsolatot. Férjemmel együtt dolgoznak, de alattomosan kihasználja, én így őt is utálom.

Részéről más rokonnal nem beszélünk


Családi összejövetel sosincsen.

2021. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Egymás szemében, ó persze, nagyon összetartó és kedves.


Az már más kérdés, hogy úgy szidják a másikat a hát mögött, hogy hajjaj. Szóval én többek között ezért sem tartom velük a kapcsolatot, csak néhanap. Kell a nyavalyának ilyen rokonság.

2021. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Családi összejövetel utoljára 8 éve volt, papám temetésén, előtte nem emlékszem. Anyukám a szomszédban lakik, szinte minden nap látjuk egymást, apám 2-3 hetente jön a gyerekeim miatt, bár akkor is főként telefonozik. 1 mamám van, néhány évente látom kocsiból. Keresztanyám lakik még közel, vele is kb 5 évente futok össze, a távoli rokonok meg az ország másik végében élnek. Szóval nem igazán van minek összetartónak lennie
2021. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, apám lelépett már évek óta, anyámmal egyáltalán nem jövünk ki, a többi rokon meg mind képmutató idióta, szóval velük is hanyagolni fogom a kapcsolatot, amint elköltöztem :)
2021. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Metionin ***** válasza:
100%

Semennyire.

Családi összejöveteleken kik szoktak ott lenni? - Senki, nincsenek összejövetelek.


Milyen gyakran találkoztok? - Én a szüleimmel évente kb. 3x.


Hányad rokonig ápoljátok a kapcsolatot? - Én a szüleimmel tartom nagyjából, anyám évente 1x megnézi az anyját, apám senkivel.


Szűnt már meg rokoni kapcsolat sértődés, vita miatt a családban? - Nem, csak úgy maguktól elpárologtak amikor már mindenki eladta a földjeit és már nem kellett egymáshoz járniuk segíteni.

2021. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!