Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családomból valaki elvette...

A családomból valaki elvette az összes pénzem! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval nyár eleje óta dolgozok maszekokban, (csak kp) mivel motorra gyűjtöttem. Közel 400 000 ft volt egy borítékban ami az éjjeliszekrényem egyik fiókjában volt. Ma egy barátom apjával mentünk klímát szerelni 200 km-el arrébb, amíg odavoltam volt egy családi összejövetel nálunk, ilyenkor mindenki szabadon mászkál. Kb 20 perce értem haza, de csak az üres borítékot találtam az ágyamon.


Nem tudom ki tehette, de nagyon jó lenne visszakapni a pénzt amiért dolgoztam. 18f


(A pénz nem látható helyen volt, tehát valszeg kutakodtak)


2021. aug. 6. 22:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a rendőrség nyomozni ne kezdjen.
2021. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy gyerek akkora disznóságot tesz, valahol sáros a szülő is.
2021. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Más kérdés, hogy minek tartod otthon, erre van a bank.
2021. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
11 évesen lop? Milyen színű családról van szó ha szabad kérdezni?
2021. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

Szeirntem itt nem a gyerek lop

Csak erre lett betanítva


Itt szerintem a szülő az aki ilyenre kéri a gyereket,hogy mi felnőttek kint beszélgetunk,te mint gyerek jobban át tudod kutatni a lakást.


Nem nagy össze 1000ft volt 30db

Mi is jártunk, jöttek húsvétra locsolkodni rokonok.

Anyám abból a borítékbol adta a pénzt ami eltűnt.


Anyám kiabálta,hogy egy kis ajándék pénzt hozzak a fiúknak,én tudtam,hogy hol van,erre az egyik fiú kint volt a konyhába az anyjával,egyből elég feltűnően beküldte,hogy ne itt ácsorogjon menj játszani


Ahogy kiléptek,anyám ment be megnézni a borítókot, nem volt ott egyből vissza küldte a rokonságot

Nő táskájában volt,anyám akkora jelentett rendezett,azóta a környékre nem járnak


Nem tudhatod,hogy valóban ki lopta el

Igen biztos,hogy a kislány is benne volt


Lehet,hogy egyedül

lehet,hogy a szüleivel

2021. aug. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
15-ös:egy szóval sem írta a kérdező, hogy kislány..
2021. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne, mennék a rendőrségre, mert jó eséllyel nem a 11 éves fogja ellopni a pénzt és aztán hogyne még ki is teszi az asztal közepére.


Valaki sumákol.

2021. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kovpet ***** válasza:
100%

A rendőrség mit tudott volna csinálni amúgy? Mindenkihez elmegy és házkutatást tart? És? Ha van otthon pénz, akkor hogy derül ki, hogy az a pénz az, amit elloptak? Megvannak a sorszámok?


Nagy szerencse, hogy meglett a pénz, mert amúgy nem lett volna meg, ha nem vallja be senki, hogy ő volt.

A gyerek meg mit keresett a szobádban, főleg egyedül? Mit kutakodott? Szerintem is gyanús ez így.

2021. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Tuti nem a gyerek lopott. De könnyű egy 11 évesre fogni, neki úgymond úgysincs szava...😔
2021. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Zárd el a pénzed, van erre megoldás akár zárható fiók - szekrény pénzkazetta... valami. De hogy egy gyerekre fogni...több mint meglepő.
2021. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!