Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szégyellem magam az unokabátyá...

Szégyellem magam az unokabátyám kinézete miatt. Nem akarok önző lenni, szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Unokabátyám egy elég érdekes srác. 20 éves, és a kinézete valami "fenomenális". Rózsaszín haja van, oldalt felnyírva egy picit, van egy pár tetkó az arcán, és rengeteg a testén. Az öltözködése is furcsa, ilyen emo hiphop stílus. Sokat találkozunk mert elég szoros a két családnak a kapcsolata, sokat járkálunk egymáshoz, vagy netán kirándulunk. Most is terveztek egy nyaralást holnapra, és ő is jön. Nem akarok szemét lenni esküszöm, de annyira nem szeretem hogy vele kell mutatkoznom. Mindig hülyét csinál magából ha megyünk valahova és ezzel rám is rossz fényt vet. Légyszi segítsetek mit tegyek? 18F

2021. aug. 19. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Pont hogy elvonja rólad a figyelmet. Ha ő égőn néz ki, azért nem rád fognak furán nézni az emberek, hanem rá.

A te hibáid meg eltörpülnek mellette, örülj neki.

2021. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha te emiatt szégyelled magad, akkor no comment. Egy az, hogy a családja miatt soha senkit nem ítélünk meg, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy a családját az ember nem választja. Kettő, azt hittem hogy a 21. században már nem a külső alapján hozunk ítéletet a másikról. Az oké hogy egy párkapcsolatban az is fontos, de az összes többi kapcsolatban nem.
2021. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Én se túl szívesen mutatkoznék egy ilyen emberrel, pusztán azért, mert a 21. században még mindig !!!!!!!!!!! megítélik az ilyen külsőt és akarná a franc, hogy engem is bámuljanak miatta. Nincs mit tenni, nyilván mégis találkoznod kell vele. Ez van. Life sucks.
2021. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
ebbol a kerdesbol itelve szerintem ne aggodj, o is szegyell teged
2021. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, tudod, itt mindenki ultraneoliberális, laza és jófej. Kíváncsi lennék, hogy élőben is ilyen nagy arcok-e. :)))

5-ös voltam

2021. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Tenni sok mindent nem tudsz. Azt lehetne mondani legyél elfogadóbb, ne törődj a külsejével, stb.


Ezt hiába mondja valaki, ha nem azt érzed, nem fogsz változni attól, hogy valaki azt írja.


Egyébként jóban vagytok?

2021. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#8 Hát, elvagyunk amúgy, nem rossz fej de inkább öcsémmel szokott lógni, nem velem.
2021. aug. 19. 23:45
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Ennél nehezebben megoldható problémád soha ne legyen! Boríts rá egy vödör taknyot, közben üsd meg egyszer-kétszer és üvöltsd azt, hogy "undorító vagy, hányinger vagy, szégyen vagy! dögölj meg Joci, dögölj már meg!"


10 mp alatt megvan a projekt, és garantáltan nem kell soha többé smúzolnod vele.

2021. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 én baromi elegáns vagyok, de nem akaszt ki, hogy a báttyám egy tróger, aki a nyílt utcán is vakargatja a tökét, remélem emgem semmszégyell senki mert festett vörös a hajam, és van rajtammegy kis szemceruza.


Jah és e mellett, kifejezetten liberális sem vagyok, bármit is jelentsenek ezek a szavak manapság.

2021. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Én bírnám ha ilyen egyéniségek is lennének a családomban. Szerintem légy büszke rá, hogy felvállalja magát úgy amilyen, arra pedig majd idővel rájössz hogy a random emberek véleménye egy marék sz*rt sem ér. Az, hogy ő önfeledt és hülyét mer magából csinálni az csak annyit jelent, hogy ő már rájött erre:D Lehet tanulhatnál tőle még egysmást
2021. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!