Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennètek a helyembe?

Mit tennètek a helyembe?

Figyelt kérdés
8 ève összejöttem egy leányzóval, aki 2 ève a felesègem, 1 ève pedig a kislányom èdesanyja. Szüleim elfogadták, sose volt egymás között feszültsèg. Viszont az ő szüleivel van valami. Nem tartja velük a kapcsolatot kb 10 ève, semmilyen tèren. Mèg az esküvőre se hívta meg őket. Egyedül a hugával tartja a kapcsolatot. Ma a felesègem elvitte a gyereket vásárolni, egyedül voltam otthon. Csengettek. Egy időssebb nő volt, azt mondta hogy a felesègem anyja, ès hogy látni szeretnè őt meg a gyereket is. Nem tudtam mit tegyek, így bízva a felesègembe elküldtem őt.Fèrjkènt jogom van tudni, hogy mi van kettőjükkel, de úgy èrzem, hogy meg kell bíznom az ítèlőkèpessègèben. Ha elmondom neki nem tudom mi lesz, mert a testvère mondhatta meg hogy hol lakunk, ha nem mondom el neki akkor kèsőbb is idejöhet, ès kellemetlen lehet neki... mit tennètek?
2021. szept. 17. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám.
2021. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám
2021. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

8 év párkapcsolat és nem ismered a már feleséged szüleit, de akkor ezek alapján igazán a feleséged sem ismered.


Inkább ezen kéne elgondolkodnod elsőre. Utána beszélned kéne a pároddal, hogy mégis ez mi, hogy te nem tudsz semmit a szüleiről.


Ez olyan mint mikor a pasi vagy a nő nem viszi haza a "barátnőt" a saját lakasaba. Ahhoz hasonlít.


8 év alatt soha nem jutott eszedbe megkérdezni tole miért nem mutat be a szüleinek, vagy egyáltalán mi az oka, hogy nem tartja a kapcsolatot a saját szüleivel.


Neked az eszedbe se jutott, hogy amikor ott állt az ajtó előtt, hogy rákérdezz, hogy kedves anyós miért nem tartja a lánya magukkal a kapcsolatot?


Nem ártana tudnod, hogy mégis mi ez, mert ha a szülők nem adtak okot, akkor képzeld el nekik milyen szar lehet ez.


Ideje lenne már 10 év után tiszta vizet önteni a pohárba.


Elküldted pedig ott volt a lehetőséged. Kérdezd meg a feleséged, és ne hagyd magad, mondja el mégis mi ez.

2021. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

"Ha elmondom neki, nem tudom, mi lesz." Mégis mi lenne?

Egyébként meg az ember a feleségéről nem beszél úgy, hogy 'leányzó'.

2021. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"8 év párkapcsolat és nem ismered a már feleséged szüleit, de akkor ezek alapján igazán a feleséged sem ismered."


??? Ha nem tartja a szüleivel a kpacsolatot, akkor mit kellene tenni? Erőszakkal felkutatni őket?

2021. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4:1 szón kiakadsz? 20 èvesen mèg leányzó volt....

3: De megkèrdeztem, a válasza az volt, hogy nem szeretnè elmondani... valahogy ha neki rosszul esik vmit elmondani, akkor nem kezdem el zaklatni a mièrtjèt... ha valaki ilyen mèrtèkben nem tart kapcsolatot,annak vmi oka lehet. Ha rákèrdeztem volna az anyjánál mit mondott volna? ha kegyetlen az igazság, akkor hazudni fog,azt meg nem hinnèm el, hogy 5 èves korában nem vett meg egy nyalókát.... Mikor mekèrdeztem hogy nincs semmi jó közte ès az anyja között a válasza anyi volt hogy a 230 km az egyetlen jó dolog....

2021. szept. 17. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Na, megnézem én azt a házasságot, ahol összefeküdni gyereket csinálni tud a feleség, de a családjáról szóló információt rejtegeti a férje elől!
2021. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megvan az oka neki, hogy nem tartja a kapcsolatot.


Mond el neki, hogy anyád itt járt és pont. Mi lenne? Megver vagy mi, hogy az anyja odajött? Legalább tudni fogja azt is hogy a tesója köpött az anyjának, hol laktok.

2021. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jah... csak az egyetlen családi kötelèket elcseszni.... mondjuk nem èn csináltam...

Amúgymeg èn elfogadtam hogy nem tartja a kapcsolatot... mondjuk nekem az a furcsa hogy az elmúlt 8 èvben mièrt nem kereste, mièrt most kereste...

2021. szept. 17. 14:22
 10/17 A kérdező kommentje:
1 óra mulva kb hazajön, elmondom neki mi volt.... majd megírom hogy mi lett
2021. szept. 17. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!