Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennètek a helyembe?

Mit tennètek a helyembe?

Figyelt kérdés
8 ève összejöttem egy leányzóval, aki 2 ève a felesègem, 1 ève pedig a kislányom èdesanyja. Szüleim elfogadták, sose volt egymás között feszültsèg. Viszont az ő szüleivel van valami. Nem tartja velük a kapcsolatot kb 10 ève, semmilyen tèren. Mèg az esküvőre se hívta meg őket. Egyedül a hugával tartja a kapcsolatot. Ma a felesègem elvitte a gyereket vásárolni, egyedül voltam otthon. Csengettek. Egy időssebb nő volt, azt mondta hogy a felesègem anyja, ès hogy látni szeretnè őt meg a gyereket is. Nem tudtam mit tegyek, így bízva a felesègembe elküldtem őt.Fèrjkènt jogom van tudni, hogy mi van kettőjükkel, de úgy èrzem, hogy meg kell bíznom az ítèlőkèpessègèben. Ha elmondom neki nem tudom mi lesz, mert a testvère mondhatta meg hogy hol lakunk, ha nem mondom el neki akkor kèsőbb is idejöhet, ès kellemetlen lehet neki... mit tennètek?
2021. szept. 17. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan az unoka miatt szeretne kozeledni...
2021. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Mondd el
2021. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Az ismerős ismerősének az ismerőse, ha nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, az nem érdekel... ha a házastársam, akkor igen...de még gyerek előtt, hogy nagyobb eséllyel tudjam, hogy milyen géneket örököl ezektől a gyerek...

milyen példát mutat pld..

Vagy egyszercsak kigondol valamit a fejében és odébbáll a gyerekkel, mert most épp apával nincs kedve titkos dolgok miatt tartani a kapcsolatot?

2021. szept. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Amugy tenyleg fura, hogy nem mondja el a hazastarsanak..vele tervezi leelni az eletet es azert ahogy fentebb irtak nem egy tavoli rokonrol van szo.

A huga viszont tartja veluk a kapcsolatot, igy felteszem nem sorozatgyilkosokrol van szo.


Ki tudja mi tortent ott...En nem ernem be ennyivel. Nyilvan fajo pont es nem boncolnam agyon a temat, de azert egy mondatban elmondhatna, hogy mi a palya. Az is lehet, hogy a feleseget tett olyat ami kirobbantott egy balhet, de nem kepes belatni, hogy tevedett - ilyen is van am, - helyette lelep.

2021. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsi lettem volna, h anyos mit szol az ajtoban, mikor kerdesere azt valaszolod, h nincs itthon, de ugy tudom nem is szeretne talalkozni onnel🤔

Nekem gaz lenne nem tudni az okokat hazastarskent.

2021. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miert nem jott vissza a kerdezo?
2021. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2023. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!