Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rossz ember leszek ettől?

Nagyon rossz ember leszek ettől?

Figyelt kérdés

Úgy adódtak a dolgok, hogy ismerkedésnél ( munkahely, kapcsolat stb) volt már hogy letagadtam a családom. Apa már tényleg meghalt, volt h anyát is már erre a sorsra ítéltem de ő még él. Vannak testvéreim, de nem beszélünk. Nővéremhez mikor tudtam mentem a kicsik miatt,de hagyatéki után letilott mert vissza kellett volna adnia nekem egy X összeget amit anno kölcsönkért h majd abból megadja.



Nagyon rossz ember vagyok?

Csak még rosszabb lelkileg ha el kell magyaráznom h anyám alkesz, vert régen, testvéreimmel se beszélek, jönnek a miért kérdések és kellemetlen nekem erről beszélni



2021. nov. 25. 13:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igen :( sajnálom az ilyen embereket akiknek ilyen család jutott.


Nekem lelkileg rossz, mert hallom/ látom h mások mennyire összetartóak így a tesómmal megyünk, anyáékkal megyünk, ölelkezés stb.


Én meg csak mamától is hallom vissza h lehord nővérem is minden szutyoknak. Pedig nem csináltam vele semmit azon kívül h nem adtam neki pénzt. Nem azêrt dolgozom h eltartsam

2021. nov. 26. 13:30
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokáig rosszul esett. De amikor megismerkedtem a feleségemmel, akkor lett egy új, igazi családom. Az anyósomra teljes mértékben úgy tekintek, mintha az anyám lenne. Az öccse olyan, mintha az én öcsém lenne és a feleségével is kiváló a kapcsolatom. A nagyszüleit is nagyon szerettem amíg éltek.

Abszolút nincs hiányérzetem semmiben. Összetartóak vagyunk, mindig számíthatunk egymásra bármiben.


Szóval szerintem ne sajnáld, lesz neked is saját, igazi családod. Az ilyenektől meg minél távolabb kell maradni. Én is csak azt bánom, hogy 20 éves korom előtt nem tudtam velük megszakítani a kapcsolatot, akkor sok minden máshogy alakult volna az életemben.

2021. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!