Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rossz ember leszek ettől?

Nagyon rossz ember leszek ettől?

Figyelt kérdés

Úgy adódtak a dolgok, hogy ismerkedésnél ( munkahely, kapcsolat stb) volt már hogy letagadtam a családom. Apa már tényleg meghalt, volt h anyát is már erre a sorsra ítéltem de ő még él. Vannak testvéreim, de nem beszélünk. Nővéremhez mikor tudtam mentem a kicsik miatt,de hagyatéki után letilott mert vissza kellett volna adnia nekem egy X összeget amit anno kölcsönkért h majd abból megadja.



Nagyon rossz ember vagyok?

Csak még rosszabb lelkileg ha el kell magyaráznom h anyám alkesz, vert régen, testvéreimmel se beszélek, jönnek a miért kérdések és kellemetlen nekem erről beszélni



2021. nov. 25. 13:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
7.: De egy idegen ne akarjon beleokoskodni más életébe, hogy mi a megoldás és mi nem. Igenis van, amikor sajnos már csak ez a megoldás. Nem lehet embereket összekényszeríteni olyan demagóg indokok alapján főleg idegenként, hogy "deakkoriscsalád. Aki nem bír magával, arra teszek, nem érdekel a vér meg a dns-e, nekem az ilyen megszűnik létezni.
2021. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező olyan emberekkel meg le se ülj, akik emiatt tartanak degeneráltnak. Miért lennél az? Akkor lenne gond, ha olyan embereket erőltetnél magadra, akik rossz hatással vannak rád!
2021. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mért beszélsz a munkahelyeden a családodról? Az nem annak a helye.
2021. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert szokták kérdezni, hogy van-e már saját családom, gyerekek, kivel élek, jajj messze vannak, mennyit találkozunk stb. Nem rossz így egyedül stb.
2021. nov. 25. 17:54
 15/22 anonim ***** válasza:
Hat ezt szinte mindig megkérdezik, mármitn máshol is enm rosszból.
2021. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Én mondjuk nem tagadom le őket, csak nem beszélek róluk egyáltalán. Ha valaki rákérdez, akkor megmondom az igazat, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Szerintem sajnos ez is tabu. :/ De ez van. Nem vagy rossz ember, erre sajnos nincs igazán jó megoldás...
2021. nov. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Szerintem sajnos ez is tabu." Egyre kevésbé. A barátom felesége is kb. 3 éve kidobta a szüleit és azóta velük egy szó sem. Hosszú sora volt annak, régóta fekélyesedett a sztori. A szüleinket nem mi választjuk, és lehetnek ők bárkik felé angyalok, ha a mi számunkra méregkeverők.
2021. nov. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy szerencsére egyre kevésbé tabu ez már. Végre eljutott a társadalom arra a szintre, hogy elfogadottá vált, hogy nem kell valakit kötelezően elviselni pusztán az átkozott genetika miatt. Egy-két sztereotípen gondolkodó egyedet néha még találni, de sokszor titkon ők is igazat adnak, max. irigykednek magukban, hogy ők nem elég bátrak ezt bevallani.
2021. nov. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

Én se kötom már senki orrára.

Korábban ha említettem, hogy nem vagyunk kapcsolatban az anyámmal akkor mindenki elítélt a helyzet ismerete nélkül

Úgy sem érdekli a legtöbb embert, csak pletykának.

2021. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkahelyekre nem viszem be a családi gondjaimat. Apám alkoholista volt, végigvert a gyerekkoromon. Anyámmal sem tartottam tizenéve a kapcsolatot. Tegnap hallottam a rokonoktól, hogy meghalt. Nem szóltam a munkahelyen és a 2 napos szabadságot sem kértem, mert nem tartozik rájuk, én meg úgysem megyek el a temetésre.


Amikor megismertem a feleségem és szóbakerült a család, akkor én kerek perec megmondtam neki, hogy nem normálisak és nem akarom bemutatni őket neki. Sajnos mégis néha kellett találkozni velük (temetések stb), de ő is rájött, hogy egyik sem 100-as és teljesen megérti, hogy egyikkel sem tartom a kapcsolatot.


Nem kell reklámozni, ha valaki direktben rákérdez akkor is szűkszavúan azt válaszolom, hogy nem tartom velük a kapcsolatot, de nem magyarázom idegeneknek az okokat.

2021. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!