Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem lát szívesen minket ?

Miért nem lát szívesen minket ?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem hogy mióta tesoméknál gyerek van , mintha nem látna szívesen. Anyukámat sem. Sógornőm furcsa azóta hogy megszületett a kicsi. Pedig nem értem úgy hogy tettünk volna érte. Jó igaz hogy anyám kikapja a gyereket a kezéből ha ott vagyunk, de szerintem ez még nem olyan nagy gond.

2022. márc. 30. 13:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel nem értek egyet!
2022. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Mivel nem értesz egyet ?
2022. márc. 30. 14:14
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
A van hozzá közünk-kel. Van persze amúgy van nyilván, de annyi mégsincs,mint az apjának, meg az anyjának. Egy csecsemő... Ti nem vagytok a szülei!
2022. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
100%
Én apósom is ilyen nyughatatlan, nehéz volt megszokni :( Nem, nem sajátítom ki a gyerekem, de nem is passzolom rögtön olyan kezébe, akit nem lát naponta, nem is jut eszébe rögtön ki az, fel se fogja kik jöttek, de már egy "idegen" ölében ül. Kell egy kis idő megszoknia. Mióta tud mászni a gyerek, csak akkor adom más ölébe ha átkéreczkedik. Különben leteszem a földre, hogy ő kezdeményezzen, ha valaki más ölében szeretne lenni.
2022. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora a gyerek?

Itt harom hónapos, de még most se nagyon szeretem, ha idegenek jönnek.

Felborul a baba napirendje, felpiszkálják álmából, a baba bepörög, nem ugy alszik este.

Őszintén megmondva, én se látok szívesen szinte senkit.

2022. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
6 hónapos a kicsi . Azért az sem jó ha mást nem lát csak az anyját meg az apját. Kell szocializálódni is.
2022. márc. 30. 14:34
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem idegenek vagyunk könyörgöm. Hanem rokonok.
2022. márc. 30. 14:35
 18/34 anonim ***** válasza:
98%

Elmondom nálunk hogy volt:

Átjött anyósom meg sógornőm, de az én rokonságomat se kell félteni ha erről van szó, gyereket addig piszkálták meg felébredt, elkezdték húzni-vonni, én meg ugye főzök egy kávét nekik? Aha, persze.

És nagy kegyesen az van mondva, hogy segítenek, ami abból áll, hogy a játszás még oké, de ha pelenkat kell cserélni, akkor azért menjek.

Este meg mi szívunk az apjával a nyűgös gyerekkel.

Csoda e hogy legközelebb “nem voltunk otthon”?

2022. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Lehet kicsit ki is van készülve az anyuka, meg gondolom anyukád mondja neki mit hogyan csináljon. Aztán kikapja a kezéből is. Nem kell felvenni a gyereket állandóan, mert megszokja, utána meg már nem lehet letenni mert nem fog tetszeni neki. Lehet Ő is így gondolja és nem nézi jó szemmel, ha valaki fogja. Mert utána neki lesz szívás.
2022. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Egyedül a hozzá táplálást próbálta megtanítani neki anyám. Azt is jó szándékkal. Azt sem fogadta meg, mert csak fél évesen kezdte el. Ha jól tudom alapból is sokat van kézben, mert nincs el nagyon az anyja nélkül. Amúgy akárhányszor megyünk mindig rend volt és nem úgy nézett ki sógornőm mint aki annyira fáradt vagy megviselt.
2022. márc. 30. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!