Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem lát szívesen minket ?

Miért nem lát szívesen minket ?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem hogy mióta tesoméknál gyerek van , mintha nem látna szívesen. Anyukámat sem. Sógornőm furcsa azóta hogy megszületett a kicsi. Pedig nem értem úgy hogy tettünk volna érte. Jó igaz hogy anyám kikapja a gyereket a kezéből ha ott vagyunk, de szerintem ez még nem olyan nagy gond.

2022. márc. 30. 13:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A saját szüleivel is csak két hetente találkoznak. Nem tudom velük milyen a hangulat ha ott vannak, de ha mi ott vagyunk a sógornőm figyeli minden mozdulatunk a picivel. Volt hogy rá szólt anyámra hogy fogja rendesen. Hozzáteszem három gyereket felnevelt anyám, szóval nyilván tudja hogy kell.
2022. márc. 30. 14:54
 22/34 anonim ***** válasza:
99%
Az ilyen rokonoktól mentsen meg mindenkiut a jó isten, mint amilyenek ti vagytok, kérdező. Gondolom neked nincs gyereked, csak az észt osztod.
2022. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
98%

Én is figyelem a gyerek minden mozdulatát és ha valaki nem jól tartja, szólok neki. Ez természetes.


De azt tanácsolom, szülj egyet, és majd meglátjuk, te mennyire örülsz neki ha anyósod elkezd kioktatni a hozzátáplálásról.

2022. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
98%
A lényeg az, hogy mehettetek, de letojtátok, hogy nem szereti, ha kikapkodja valaki a gyereket a kezéből. Tök mindegy te mit gondolsz róla. Majd ha neked lesz gyereked, hagyhatod. De ezt most ő dönti el.
2022. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem,hogy a te anyád csinál mindent tökéletesen. De csak neked! Mert vele nőttél fel. De a sógornőd láthatja másképp a dolgokat. Ne akarjátok kisajátítani a babát! Közöd meg annyi van hozzá,hogy ha megkérnek,akkor segíthettek,vagy nem beleszólva a dolgokba meglátogatjátok. Persze ezt is az anyuka mondja meg,hogy mikor alkalmas.
2022. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem igazad is van, meg nem is. Nem kell "kikapkodni" a gyereket az anyja kezéből megkérdezés nélkül, de azokkal sem értek egyet, akik itt magyaráznak, hogy jaj, hozzá ne érjen már valaki a kicsihez az anyján kívül.


Aki rosszul érzi magát amiatt, mert a gyerek nagy szülője havonta egyszer-kétszer kezébe veszi az unokát, az menjen pszichológushoz, mert ez sem normális.

2022. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de talán te vagy az anyja annak a gyereknek? Nem! Anyád? Nem! Akkor meg mi az, hogy "kikapkodja a kezéből, de szerintem ez nem olyan nagy baj"? De, mint láthatod is, igen is nagy baj az anyja számára! Az én kezemből kapkodná ki bárki a gyerekem, azt hiszem tenné zsebre, amit kapna. Mármint elsőre természetesen kulturáltan elmondanám, hogy ezt még egyszer, az én kezemből senki ne kapja ki a saját gyerekem, lehet kérni is. Ha tovább folytatja, akkor abban a pillanatban kitessékelem az ajtón és amíg nem tartja tiszteletben az én, mint szülő kérését, jönni se kell. Ne vicceljünk már azért. Tesód gyereke is igen és? Attól még nincs jogotok kedvetek szerint azt csinálni a gyerekével, amit éppen akartok. Tartsátok tiszteletben, hogy ők a szülők és ne akarjatok helyette/helyettük dönteni, ennyi.
2022. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen rokonokat amennyire lehet inkább kerülni kell.
2022. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Hozzataplalasnal tanács.... Köszi tudom olvasni stb... Értek hozzá... Oké a szakorvos jobban.
2022. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26%
Miért ugrik mindenki ennyire erre az átlátszó provokációra? Normálisak vagytok?
2022. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!