Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem lát szívesen minket ?

Miért nem lát szívesen minket ?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem hogy mióta tesoméknál gyerek van , mintha nem látna szívesen. Anyukámat sem. Sógornőm furcsa azóta hogy megszületett a kicsi. Pedig nem értem úgy hogy tettünk volna érte. Jó igaz hogy anyám kikapja a gyereket a kezéből ha ott vagyunk, de szerintem ez még nem olyan nagy gond.

2022. márc. 30. 13:43
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Mi ezen a provokatív? Én így látom, nincs gyerekem de azért még véleményem lehet .
2022. márc. 30. 22:01
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó igaz hogy anyám kikapja a gyereket a kezéből ha ott vagyunk, de szerintem ez még nem olyan nagy gond. - na, ilyen emberektől én is tartanám a távolságot.


Anyád kissé - nagyon - pfátlan, és ha az anyukának nincsen kedve ehhez, akkor joggal mondhatja meg, hogy bocsi xy, nem szeretném, ha jönnél.

2022. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
98%

Egyedül a hozzá táplálást próbálta megtanítani neki anyám. Azt is jó szándékkal. - de mit nem értesz azon, hogy anyádnak SEMMI joga beleszólni abba, amit sógornő csinál?


Jószándék, hát persze... Kedves mama egy erőszakos nő, aki mindent jobban tud - vagyis azt hiszi, hogy mindent jobban tud holott a nagy lósz...

2022. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül a hozzá táplálást próbálta megtanítani neki anyám. Azt is jó szándékkal. Azt sem fogadta meg, mert csak fél évesen kezdte el."

A hozzátáplálásról bogaram: anyád gondolom akkor ezidáig egy barlangban élt, lévén én is közelebb vagyok az 50-hez, 2000-ben és 2008-ban szültem, de már az ezredfordulón is jócskán az volt az ajánlás, hogy 6 hónapos kor után kezdjed, akár anyatejes, akár tápszeres. Le akart tolni egy kis almácskát a 4 hós gyerek torkán puszta jó szándékból, meg mert felnevelt hármat, vagy szívta szegény menye vérét, hogy ideje lenne már az 5 hónaposnak virítani egy kis burgonyát? "

Melyik odúból jöttetek? Az én anyám 49-es születésű, de már ő sem szólt bele mit hogy csinálok és olvasott róla már akkor, mikor terhes lettem 99-ben, (igaz, még nem a neten , hanem magazinban,), hogy mi az ajánlás és sosem akart még csak vizet sem adni az anyatejes első unokájának, pedig Ő sem csak engem nevelt fel. 2022-ben azért ez már ne legyen annyira meglepő valakinek.

Gyereket meg senki kezéből nem kapkodunk ki, pláne az anyjáéból, mondjuk mondom, máséból sem kéne. Anyád valószínűleg egy akarnok megmondójános, akiből ha nem irányíthat előtör a passzív-agresszív, csináljátok csak, aztán mire eléri a gyerek az egy évet, már az ajtón sem fognak beengedni, kizárólag a sátoros ünnepekkor.

2022. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!