Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan állítsam le a családtag...

Hogyan állítsam le a családtagjaim, amikor azzal hozakodnak elő, hogy semmirekellő, tiszta szégyen vagyok?

Figyelt kérdés
Annak idején nagyon sokat vártak el tőlem a képességeim alapján, én is magamtól. Sajnos az életem nagyrészben tőlem kívülálló okok miatt máshogy alakult, semmire sem vittem, amellyel a mai világban villogni lehetne. Ezt elég gyakran a szememre vetik.

2022. jún. 15. 02:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
De ha egyszer igazuk van...
2022. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos az életem nagyrészben tőlem kívülálló okok miatt máshogy alakult, semmire sem vittem


Kíváncsi vagyok, kire fogod, hogy nem tanultál és nem értél el semmit.

2022. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor válaszold azt, hogy családi vonás.
2022. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Olyan SZINTE nem is létezik, hogy a saját életedről nem tehetsz.


Egyébként az egész villogás témát nem értem, kinek, minek? Az én életem értelmét nem az jelenti, hogy valaki fölé állhatok és böföghetek a dolgokat, ami neki nincs, de nekem van…

Van ismerősöm. Pont annyit keres, amennyiből kijön havonta, viszont sok szabadideje van, nem villogni való, de boldog életet ér. Azt csináld, amit szeretsz, a villogást hagyd meg azoknak, akik nem értenek semmihez, vagy te is ilyen fajta vagy?

Biztos nem tartanám a kapcsolatot olyan emberrel, akinek ezek jelentik az értéket, legyen az bármilyen közeli rokonom, szerencsére nálunk nem ez a mérvadó…

2022. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a bajuk, hogy nem tudsz villogni?
2022. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Adott esetben a "semmire sem vittem" is más-mást jelenthet. Például valakinek van egy diplomája, meg egy munkája, akkor lehet jönni azzal, hogy "Xy-nek meg három diplomája, doktorátusa van, meg 6 nyelvvizsgája és karrierje, nem vitted semmire!"...

Relatívnak érzem ezt a "nem vitted semmire" témát.

2022. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
A "tiszta szégyen" dumát a tudjuk kik használják, szóval megmondanám, hogy "Ti meg büdös c..gányok"
2022. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Akik, itt leszóltak...

Igen is vannak olyan helyzetek, amelyek jönnek az életedbe és alakítják a sorsodat. Nyilván sok mindenre van hatásunk, van, amire nem, hogy miért történt meg velünk.

2022. aug. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!