Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A te családodban vannak...

A te családodban vannak leszbikus/meleg személyek? Hogyan viselkednél velük?

Figyelt kérdés

1 éve van egy párom, neki van egy féltestvére, aki egy nővel van együtt már huzamosabb ideje, tehát leszbikus vagy biszex. De én nem találkoztam még vele, mert kint él Washingtonban. Egyszer volt itthon tavaly a barátnőjével, partenrnőjével vagy nem tudom hogy mondjákkal együtt, de akkor nem találkoztam velük, mert még nem laktunk együtt a párommal, frissebb volt a kapcsolat. De most a jövőhéten megint fognak hazajönni, és most biztosan fogok velük találkozni, mert már együtt élek a párommal és az anyósjelöltékkel is jóban vagyok/mindig együtt szoktunk menni hozzájuk.


Viszont nem tudom, hogy kell viselkedni ilyen helyzetben, én még sosem ismertem leszbikusokat/melegeket. Idősebbek is nálam, azt mondják pénzesebbek is,iskolázottabbak is, angolul sem beszélek valami jól. Félek, hogy hogy fog zajlani ez az egész.Tanácsok?



2022. aug. 3. 11:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, nem mondtam el a családomnak, csak egy mber tudja, de ő leszarja.
2022. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
98%
Sógorom az, ugyanúgy bánunk vele mint bárki mással.
2022. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%

Igen, nálunk volt, sajnos csak volt, mivel kettő éve lassan meghalt.

Az egy dolog, hogy meleg volt, emiatt nem rekesztettük ki, nem bántunk vele másképp, ugyanúgy teljes értékű családtagnak számított.

Pedig az én szüleim aztán tudnak kígyót-békát mondani az ilyenre, de ő rá sosem hallottam, sőt igeb jókat beszélt vele mindenki.

(apai) Nagypapám testvérének a fia volt, kint élt Berlinben, és emiatt keveset volt itthon. Tanult, nagyon okos embernek ismertem. Ha itthon volt, mindig tálakoztam vele, de sosem viselkedtem vele másként, sosem esett szó arról, hogy meleg.

Szóval nem kell különbséget tenni, viselkedj úgy kérdező, mint egy heteróval

2022. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
És ha ők lesznek lenézőek velem, akkor mit csináljak?
2022. aug. 3. 15:53
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt se vedd magadra, csak légy kedves és bátor. Csak nem ezért jönnek haza....
2022. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
97%
Mért lennének lenézőek? Az amerikaiak kedvesek. De egyáltalán: te itt egy kis hangya vagy. Te nem érdekled őket. Még csak távoli rokon se vagy. De ha bunkók, akkor bunkók. Mért izgatod magad ezen ennyire? Kissé önbizalomhiányos vagy, nemde?
2022. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
95%

A te családodban vannak szőke hajú/barna hajú/ kövér / vékony / alacsony / magas / vega / húsevő / stb.... személyek? Hogyan viselkednél velük?


Kb. :D


Szóval, nyugi.

2022. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudok róla.
2022. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
77%
Vigyél a zsebedben fokhagymát, az majd segít elriasztani őket.
2022. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de rólad a nyuszika jut eszembe a viccből, aki kölcsön akarta kérni a medve létráját. Biztosan ismered.
2022. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!