Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A te családodban vannak...

A te családodban vannak leszbikus/meleg személyek? Hogyan viselkednél velük?

Figyelt kérdés

1 éve van egy párom, neki van egy féltestvére, aki egy nővel van együtt már huzamosabb ideje, tehát leszbikus vagy biszex. De én nem találkoztam még vele, mert kint él Washingtonban. Egyszer volt itthon tavaly a barátnőjével, partenrnőjével vagy nem tudom hogy mondjákkal együtt, de akkor nem találkoztam velük, mert még nem laktunk együtt a párommal, frissebb volt a kapcsolat. De most a jövőhéten megint fognak hazajönni, és most biztosan fogok velük találkozni, mert már együtt élek a párommal és az anyósjelöltékkel is jóban vagyok/mindig együtt szoktunk menni hozzájuk.


Viszont nem tudom, hogy kell viselkedni ilyen helyzetben, én még sosem ismertem leszbikusokat/melegeket. Idősebbek is nálam, azt mondják pénzesebbek is,iskolázottabbak is, angolul sem beszélek valami jól. Félek, hogy hogy fog zajlani ez az egész.Tanácsok?



2022. aug. 3. 11:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
98%
Mi az h h? Úgy ahogy mással.
2022. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanolyan EMBER mint a tesód, szülőd, barátod. Miért kéne másképp viszonyulni hozzá?
2022. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem a kérdést. Nem a szexualitása határoz meg egy embert, nem kell sehogy máshogy bánni vele 🤷‍♂️


(Igen, van néhány degenerált, akiknek az az elsődleges személyiségvonásuk, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, és ezt mindenhol megbotránkoztatóan be kell mutatni, de ez a homoszexuálisok nagyon kis része <1%, és a saját közösségük is elítéli őket, mert miattuk vannak kirekesztve ők normális emberek is.)

2022. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
91%
Ja,amúgy van meleg a rokonságban, és képzeld,nem az a téma, hogy vajon ő szokott-e farba toszni, vagy őt tosszák farba 🤷‍♂️ nem tudom miket képzelsz 😃
2022. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik unokatestvérem meleg, de ez egy annyira lényegtelen információ, nem ez határoz meg egy embert. Együtt nőttünk fel, szomszédok voltunk, tiniként sokat lógtunk együtt, pont olyan ember, mint bárki más. Sajnos már nagyon régóta külföldön él és legalább tíz éve nem járt itthon.
2022. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
97%
Viselkedj velük úgy, mint bárki mással, semmi extra nincs ebben.
2022. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!