Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kis vita lett a ballagásból,...

Kis vita lett a ballagásból, szerintetek se volt rendben?

Figyelt kérdés

Unokatesóm ballagott, anyám bátyjának a lánya. Nagybátyám azóta volt nálunk, és volt egy kis összeszólalkozás, mert anyu és a mama szerint bunkók voltak, és ezt nem tudták/akarták magukban tartani, nagybátyám szerint viszont nem.

Kb. úgy zajlott, hogy odaértünk a megbeszélt időben, és kijött a nagybátyám hozzánk a kapuba. Az iskola mellettük van. Anyukám megjegyezte egyszer, hogy de jó lenne egy kávé, mert most esett haza éjszakás műszakból. Nem lettünk behívva, nagybátyám azt mondta, nem tud, mert a kutyái nem engednének be minket. Ennyiben is maradt a dolog, kb. fél óra múlva elkezdtek szállingózni a ballagók rokonai, és akkor jött ki a nagybátyámék házából a felesége teljes rokonsága. Az addig is feltűnt, hogy a család többi tagja nem jön ki, de nem gondoltuk, hogy amiatt, mert a többi vendég bemehet.

Utána szintén így volt, de akkor már egyértelmű volt, hogy nem hívnak be.

Én nem is tudom, mit gondoljak most. Nem is magam miatt, de a mama azért nem fiatal, jól esett volna neki egy pohár víz a fiától a melegben, anyu meg nem tudott szabit szerezni előző napra, mégis szívesen készültünk. De bár meg se hívtak volna, mert így nagy kellemetlenség maradt otthon utána.



2022. aug. 5. 10:50
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
40-es, a néném rokonaival sokkal jobban összejárnak, ők gyakori vendégek ott.
2022. aug. 5. 18:05
 42/48 anonim ***** válasza:
93%
Akkor egy rugora jarnak ugymond.
2022. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
96%

Én sem vagyok szent… de ha nekem azt mondta volna hogy a kutyák miatt nem mehetünk ne akkor az lett volna az utolsó nap amikor látott volna minket.

( Az én nagybátyám a pénz miatt a saját anyjával nem beszél 3 éve)

2022. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
69%
Én meghívnám őket valami indokkal hétvégi, vagy valami fontos családi, ünnepi ebédre/vacsorára, eljegyzés, mittoménmi és nem engedném be őket. Már csak azért is.
2022. aug. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
92%
Én tuti nem süllyednék le erre a tahó paraszt szintre. egy dolog elfelejteni őket az aljasságuk után, egy másik lesüllyedni a szintjükre.
2022. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne simán csak tojni rájuk. Ha megint meghívnak titeket, ne menjetek el, mondván az állataik miatt nem mehettek be, de a kapuban sem akartok ácsorogni.
2022. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
77%

Anyuukádat nem értem. Mikor nem engedtek be, miért nem fordult sarkon azonnal? Amint nem tudtatok bemenni, miért nem szólt, hogy bocsika, itt vagyok a mamával, meg a gyerekemmel, vagy beengedsz, vagy többet nem látjuk egymást?

Esetleg anyukádnak tényleg annyi esze van, hogy bevette a kutyás kifogást? 😆

2022. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb amikor jön nagybátyád mondjátok neki az ajtóba hogy sajnos ne tud bejönni mert megharapnák a macskák, nagyon szívesen behívnátok de sajnos nem tudtok mit tenni.
2022. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!