Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek után megtűrni a családban...

Ezek után megtűrni a családban a sógornőmet?

Figyelt kérdés

A bátyám felesége és az én párom össze szűrték a levet a hátunk mögött...Dupla pofont kaptam, nemcsak megcsalt, de családon belül.

A bátyám viszont tegnap közölte, hogy ő ad még egy esélyt a házasságuknak, és megbocsájt a feleségének. Az ő élete, úgyhogy fogadjam el. De én nem tudom elfogadni, hogy ugyanúgy a család része marad és találkoznom kell vele, mert folyton arra emlékeztet, ami történt, én pedig túl akarom tenni magam rajta, de így hogy?



2022. okt. 8. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

Én is anya vagyok 2 felnőtt gyerekkel, ezért imádtam a 16-osnak minden betűjét.

Normális családban így járnak el!

2022. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem kellene találkozni a nővel. Az egy dolog, hogy a bátyád visszafogadja, de taplóság vinni a családi eseményekre ezek után. Ha mégis viszi, remélem, olyan lesz a hangulat, hogy a nőnek nem lesz kedve többet menni. Más dolgok miatt, de nekem is xar sógornőm van, megértelek.
2022. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha normális a családod akkor nem fogják ezentúl őket meghívni egy családi összejövetelre sem.

De én még csak a házamba se engedném be a nőt. Fiam jöhet de egyedül. Ha ezt nem fogadja el neki sem kell jönni.

2022. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Én is aláznám valahogy

2022. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%
Ismeretségi körömben volt már ilyen. Hugica összefeküdt a nővére férjével. Ezért szépen ki is tagadták a családból.
2022. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
29%
És akkor most sajnálni kellene téged hogy szegény szerencsétlen?
2022. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!