Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek után megtűrni a családban...

Ezek után megtűrni a családban a sógornőmet?

Figyelt kérdés

A bátyám felesége és az én párom össze szűrték a levet a hátunk mögött...Dupla pofont kaptam, nemcsak megcsalt, de családon belül.

A bátyám viszont tegnap közölte, hogy ő ad még egy esélyt a házasságuknak, és megbocsájt a feleségének. Az ő élete, úgyhogy fogadjam el. De én nem tudom elfogadni, hogy ugyanúgy a család része marad és találkoznom kell vele, mert folyton arra emlékeztet, ami történt, én pedig túl akarom tenni magam rajta, de így hogy?



2022. okt. 8. 18:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

1. A család része marad, ha elfogadod, ha nem.

2. Nem vagy vele köteles találkozni.

2022. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Kerülni kell az iylen embert.
2022. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

Neked joggal fáj az, hogy összeszűrte a levet a pároddal.

Mindegy, melyikük kezdeményezte a kapcsolatot, de a másik elfogadta. Ebből arra következtetek, hogy a párod nem igazán ragaszkodott hozzád, TEHÁT NE SAJNÁLD, hogy kibújt a szeg a zsákból. Inkább most, mint később...

Tehát én nem is neheztelnék annyira a sógornőre, hiszen tettével segített felszínre hozni a jövőben bekövetkező eseményeket, vagyis azt, hogy a párod úgyis megcsalt volna.

Ha a bátyádnak így is jó - ő dolga a megbocsátás.

Ne nyald a sógornőd fenekét, talán de hálás is lehetsz neki.

2022. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mindig furcsa, mikor valaki a "harmadik felet" gyűlöli a megcsalás miatt. A sógornő neked nem tartozott hűséggel, a bátyádnak tartozott. A bátyád úgy döntött megbocsát neki. Erről neked meglehet a véleményed, de ha háborúzol a nővel, akkor a bátyádat lököd el magadtól. Szeretned nem kell, jópofiznod nem kell vele, de attól még a család tagja. Gyűlölhetitek, mocskolhatjátok, kiközösíthetitek össznépileg a családdal, de akkor készüljetek rá, hogy valószínű a bátyádat is elveszítitek.
2022. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Kéne a francnak ilyen tesó! Avval hogy úgy döntött a r*banccal marad választott közte és a családja között. Lemondott a testvéréről is!!!
2022. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ritka az a család ahol egy ilyen után minden folytatódna a régiben. Bátyád döntött, a család helyében én azt mondanám, te jöhetsz, a feleséged viszont nem. Aki ezt megteszi az én lányommal az majd akkor ül az én asztalomhoz ha a lányom azt mondja. Akkor is ha a fiam mást várna el. Akkor inkább a fiamat veszítem el, nem nézném végig ahogy a lányom tönkremenne abban, hogy még ez is elvárás lenne felé. Fordított esetben ugyanígy, tehát nem azért mert ő a lányom.

Logikus érvelés az is amit 13-as írt, "hálás" lehetsz a sógornődnek (faramuci, de igaz), de elviselned őt nem kell. Ha soha nem változik az érzésed iránta, akkor soha. A fiam meg ha jön egyedül vagy bárki mással, bármikor szívesen látom, ha nem jön, az ő döntése. Soha nem szólok bele a felnőtt gyerekeim életébe, de amíg élek számíthatnak a védelmemre. És téged most nagyon megbántottak, nem hagynám ezt még tovább fokozni.

2022. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

14

Általánossággban igaz, amit írtál, de ez az eset azért más. Az egy dolog, hogy megcsalta a nő a kérdező tesóját, de annyi lehetett volna benne, hogy nem a kérdező pasijával. Legalább a saját fészkébe ne szrjon.

2022. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Ez szerintem kamu kérdés, bár annak kiváló! XD
2022. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne is nézz felé, aztán bátyáddal majd rendeződik a kapcsolatotok, amikor bedől a házasságuk, mert ezek után be fog.
2022. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kamu mert tapasztaltam hasonlót ismerősi körben.

Én azt mondom hogy egyszer megcsalta a bátyádat, máskor is megfogja. Lehet nem holnap de egy éven belül biztos.

Szerintem megváltozni nem tud, nem sokáig lesznek együtt. Meg más lesz az amit majd mutatnak és más a valóság. Nem kell sokáig elviselned, tesz róla.

Amúgy neked nem kell vele találkozni sem. És a család helyében nem engedném közénk amíg nem bizonyít.

2022. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!