Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hagyjam figyelmen kívül vagy...

Hagyjam figyelmen kívül vagy tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, van egy 10 és egy 18 évvel idősebb bátyám. Az idősebb bátyámnak van két fia és egy lánya. A kisebbik bátyámnak is van egy fia, nekem még nincs gyerekem. Nagyon jó kapcsolatot ápolunk egymással. Sokat is járunk egymáshoz. Az unokaöcséimmel és unokahugommal is jó a kapcsolat, de 1 évvel ezelőtt a bátyám kisebbik fia elkezdett furcsán viselkedni, most 13 éves.

Kisgyerekként eléggé visszahúzódó volt és kedves, sokat ölelgetett mindig, a vállamra hajtotta a fejét stb. Így ment ez mindig, de 1 éve elkezdett a gyerek túlságosan is közeledni. Folyamatosan azt érzékelem rajta, hogy megakarja érinteni a mellemet meg ahogy hozzám ér/akar érni az mind furcsa. Ilyenkor igazából csak úgy ott hagyom, nem tudok a gyerekkel kettesben maradni, mert mindig valamit akar. Eleinte próbáltam nem foglalkozni ezzel, arra gondoltam valószínűleg én értem félre, engem ez nagyon megviselt és nem tudtam/tudom, hogy hogyan kellene rá reagálnom. A többi gyerekkel normális kapcsolatom van, soha nem viselkedtek a normálistól eltérően. Az is nagyon rossz, hogy ezt magamban tartom és senkivel nem tudom megbeszélni vagy tanácsot kérni, hogy mitévő legyek. Teljesen szerencsétlennek érzem magam, hogy 31 évesen nem tudok kezelni egy ilyen helyzetet. De nekem ezek a fiúk meg a lány is több unokaöccsnél/unokahugnál, mintha a kistestvéreim lennének, ezért is esek teljesen pánikba. Szeretném, ha ez nem az lenne, de tudom, hogy az.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.



2022. nov. 12. 12:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

60: hogy nem szefós-e a gyerek...

Vagy hogy miért fél a kérdező a bátyja reakciójától...

2022. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
82%

"A többi gyerekkel normális kapcsolatom van, soha nem viselkedtek a normálistól eltérően."

Ebből eléggé következik, hogy nem szefós ő sem.

2022. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
86%
62: NEM ő, hanem a 13éves nyúlkálós lehet szefós.
2022. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arról beszélek: a többi gyerekkel normális kapcsolata van, és ettől a gyerektől is csak ugyanazt várná el, mint a többiektől, tehát nyilván nem szefós ez a gyerek sem, mert ha az lenne, akkor nyilván nem csodálkozna rajta, hogy ez a gyerek máshogy működik, mint a többi.
2022. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 Darius- ***** válasza:
100%
Mondd el
2022. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Mibe telik rászolni?
2022. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Na de uram, el a mancsokkal, mit képzel?!
2022. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Csecsedet akarja fogdosni és még te érzed magad kellemetlenül, meg ezen meditálsz hogyan szólj rá? Magyarul. Ne vicceljünk már, mióta megy ez így?
2022. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!