Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családom az esküvõm napjáig...

A családom az esküvõm napjáig egy szemtelen tininek fog tekinteni? Ebbe törõdjek bele?

Figyelt kérdés
Hiába vagyunk hasonló korúak, végettségūek, én nem kapom meg ugyanazt a tiszteletet, mint a fiútestvérem, unokatestvéreim. Az õ szemükbe egy nō akkor lesz felnõtt ha férjhez megy, vagy legalább hosszútávú kapcsolatban lesz egy gyereke. A fiú akkor lesz férfi, ha lediplomázik és dolgozik, egy lány akkor, ha szül.
2023. márc. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztos igaz keresztények is akik szerint a nőnek a konyhában meg a szülőszobában a helye
2023. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Kamu.
2023. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2023. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom még otthon élsz...
2023. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem
2023. márc. 14. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanez a tèma asszonykámèknál is. Mi már lassan 40 èvesek leszünk.


Semmit nem befolyásol az esküvő vagy a gyerek ugyanaz lesz a szisztèma!


" Csak mèg elszomorítóbb lesz a helyzet mikor rájöttök arra hogy családosan meg a kisgyereketek szájából húzzák ki a falatot ! Aztán megy minden a testvèrnek.



Templomba járás poèn átjött tesa! (Ès besz@rsz mert "igen! Így így.. )


Apámèk is annó pont ilyenek voltak...! Ott se èdesanyámat támogatták semmibe,sőt elvárták hogy apám a drágalátos felnőtt testvèrèt támogassa a felesège gyereke helyett. Az meg gondolkodás nèlkül.


Minden támogatás anyagi javak minden ment apám testvèrnek.


Majd apám alkesz lett, elváltak anyámtól, èn meg egyetlen fia a nulláról kezdettem az èletem.


(De nem baj tesókának ès már a gyerekeinek jó sora lett diplomás mind jól házasodtak stb. 'Ott egye meg mind a rohadás.


Èn meg külföldre menekültem dolgozni ,hogy normálisan megèljünk valószínű gyerek sem lesz nállunk ,mert már mire összeszedtük magunkat annyira hogy lehessen miből ès hová vállalni addigra kifutottunk az időből...


Másik oldalról is belenyúltam ,mert a párom családja is ilyen ott meg az öcsikènek megy minden!


Majd ezekután büszkèn pèldálózik apám az asztalnál,hogy a testvèrènek látod jól megy! Milyen ügyes! -Vehetnèk pèldát rólla!

(Èngem meg a harci ideg kap el már szó szerint azt nèzem mit verjek szèt apám buta hülye fejèn! Nem is nagyon beszèlek már vele.


Megfogadtam èn nem leszek ilyen mert rettenetesen gusztustalan!


De átèrzem a problèmádat!


Csak azèrt írtam ezt le hogy tanulság ez hová vezet.

F 39

2023. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6- miért nem mondod meg apádnak az igazat? a véleményedet? talán lelkileg megkönnyebbülnél.
2023. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem kell beletörődni. Tarts egy tisztázó beszélgetést, ha nem változik semmi. Repülnek ki az életedből.
2023. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
#6 Ennyi idősen még simán vállalható a gyerek. Anyós is 56 éves, a fia 14. A lánya 27 még az első házasságából. Szóval nem olyan ördögtől való ez. :)
2023. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. Ne.


u.i. Az én nevemben is küld el a f.szba azokat a nyomorult férgeket, akik ilyesmiben mérnek egy nőt, vagy csak simán egy embert. Köszönöm.


Lekölykezni a macska is tud. A szaporodás nem érdem.

2023. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!