Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmennétek a karácsonyi...

Elmennétek a karácsonyi ebédre, ha az egyik rokon beteg?

Figyelt kérdés
Rokonunk akihez mennénk beteg lett. Nem tudom, hogy csak megfázott-e, vagy COVID-os, de nem szívesen mennék el így, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy elkapjam. Nagy bunkóság lenne emiatt lemondani?

dec. 24. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
64%
Az összes normális válasz le van húzva, a pánikbeteg életképteleneké meg felmagasztalva...
dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mennék. Nem félek semmilyen betegségtől. Az meg nem az én bajom, ha másoknak ez nem tetszik.
dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
35%
Nem neked kellene lemondani, hanem a rokonnak. Én biztosan nem fogadnék vendéget ha beteg vagyok.
dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
35%
Mi megyünk anyuékhoz, én 33 hetes kismama vagyok. Nővéremék is jönnek, nővérem megint egy takony, tanár, szóval minden sz*rt összeszed a gyerekektől, de nem szokta érdekelni,ki kapja el. Mondjuk egy kis hátha miatt én nem maradok itthon mert most akarjuk őt felkérni, hogy keresztszülő legyen.
dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
22%
2-es vagyok. Mert csak folyik az orrunk, amúgy semmi más tünetünk nincs. Egy mezei nátha miatt nem mondjuk le a karácsonyt egy covid miatt lemondtuk volna. Bölcsis a gyerek egy percre nem jövünk ki a takonykórból,emiatt viszont nem mondhatjuk le a karácsonyt. Persze megkérdeztük a többieket bevállalják-e. Ha nemet mondtak volna nem sértődtünk volna meg.
dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
18%
Nem
dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
20%

"csak egy kis nátha" mi is csak egy kis nátha miatt zaccolunk már 4 hete.. annak ellenére,hogy már antibiotikum kúrán és 2 üveg nyákoldón, nem tudom mennyi orrspray túl vagyunk..


Nekem nem lenne pofám betegen oda menni senkihez, egy kis náthával sem, de nem is fogadnék meg ugrálnék senkit körbe betegen..

Hihetetlen egyesek milyen gyökerek.

dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de a párom teljesen más, vele együtt élek :D
dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
38%

Csak egy kis mezei náthával indult a barátomnak is, jaj, semmi nem lesz (nekem is volt).


Két nap múlva éjszaka ügyelet, mert már fuldoklott - NEM covid, hanem kezdődő tüdőgyulladás.


De persze, akik inkább otthon maradnak betegen, azok az életképtelenek, a sok idióta szerint meg teljesen normális összefertőzni a másik embert.

dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
35%

Biztos nem mennék. Ha már a házigazdának nincs annyi agya, hogy lemondja, akkor neked legyen annyi, hogy nem mész. Nem kell összefertőzni egymást.

Teljesen mindegy, milyen betegség, ha fertőző.

dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!