Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmennétek a karácsonyi...

Elmennétek a karácsonyi ebédre, ha az egyik rokon beteg?

Figyelt kérdés
Rokonunk akihez mennénk beteg lett. Nem tudom, hogy csak megfázott-e, vagy COVID-os, de nem szívesen mennék el így, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy elkapjam. Nagy bunkóság lenne emiatt lemondani?

dec. 24. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
31%

50: Engem is lepontoztak, pedig én középen vagyok ebben a kérdésben.

Ez már hozzáköltés, amit írsz, nem ismerjük a házigazdát. Ha én nem vagyok egészségileg 100 %-os, tájékoztatom a másikat, de ha valóban szarul érzem magam, akkor le is mondom. Ha nem mondom le, az azt jelenti, tudom vállalni az összejövetelt, és rájuk van bízva, találkozunk-e úgy is, hogy mondjuk néha folyik az orrom/köhögök. (Ha pl. betegség vége, szerencsés, mert a maradványtünetek már nem fertőznek, egy kórság eleje a neccesebb.) Betegségek terén azért elég széles a skála, nem csak az a verzió van, hogy felkelni se bírsz az ágyból.

dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Épp most jövök ki a családdal egy taknyos-lázas megbetegedésből, mert egy rohadék rokon betegen jött a karácsonyi családi összejövetelre és nem közölte ezt, ellenben teleköhögött és tüsszögött mindent és mindenkit. Le is ordítottam, mert a szép szó nem használt, fapofával közölte, hogy ne hisztizzek, mert nem fertőző. Most az egész család- kb 20 ember fekszik otthon, ki jobban, ki rosszabbul érzi magát, jó betegen a gyerekeket rendezni csak mert valaki egy önző dög.
dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
43%
52,kicsit túltolod.
dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
59%
Pedig igaza van amúgy.
dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
41%
Mit tolok túl? Az a rokon lázas volt, köhögött, folyt a taknya-nyála, és eljött a családi találkozóra! Ne mondjátok hogy ez normális dolog!
dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
42%

Normális helyeken nem áll meg az élet attól, hogy valaki beteg lesz.

Pont hogy az a nem normális, aki ordibál a másik emberrel egy köhögés miatt.

dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
36%

56

Nem egy kis köhögés volt, olvasd már vissza! Egy kis köhögéstől nem is akadtam volna ki! De ez az illető BETEG! Lázas, stb.

dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
69%
Te magad írtad az 52-es válaszodban, hogy a köhögésen, meg a tüsszögésen voltál felháborodva. De nekem aztán mindegy. :D
dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
25%

A többség így látja: a betegségből ki lehet gyógyulni, azért nehogy elmaradjon már egy program!

Ez is egy nézőpont, de nem az enyém.

dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
79%
55,a hisztidet.
dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!