Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmennétek a karácsonyi...

Elmennétek a karácsonyi ebédre, ha az egyik rokon beteg?

Figyelt kérdés
Rokonunk akihez mennénk beteg lett. Nem tudom, hogy csak megfázott-e, vagy COVID-os, de nem szívesen mennék el így, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy elkapjam. Nagy bunkóság lenne emiatt lemondani?

dec. 24. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
21%
42: Nem, máshogy érdekes a pontozás, vki ugyanazt mondja, mint a másik, az egyik le van pontozva, a másik meg fel. Az olyan választ, mint az enyém (középút), meg lepontozza az is, aki ebolával/pestissel is menne, meg az is, aki bepánikol már 1 db köhintéstől is. Te viszont provokálni akarsz, és tolod egymás után a kötekedő válaszokat.
dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
41%
Engem a vizes orrfolyás, kis köhögés nem zavar. A színes takony meg a láz viszont igen. Azt szeretem, ha valaki korrekt és elmondja, ha baja van, hogy dönthessek. Azt nem szeretem, ha a helyszínen szembesülök olyannal, ami már nekem nem fér bele. Nem nagyon érdekel, ha más máshogy van ezzel, bár rettentő inkorrekt dolog nem tiszteletben tartani a másik hozzáállását. Kb olyan, mint mikor az oviba tolják be a begyógyszerezett gyereket, és szarnak arra, hogy a másik mit kap el, mit visz haza. Szarnak arra, hogy a másik is kiesik így a munkából, szarnak arra, hogy a 3 hetes kicsi emiatt kerül vissza a kórházba, szarnak arra, hogy a rozoga mammer ezért esik le a lábáról. Szóval, én meg az ilyet utálom. Csak az ilyen bezzeg nem fordul fel sose, csak az, akinek nagy kivagyiságában a pusztulatot küldi.
dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
27%
Nem mennék.
dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim válasza:
70%
Elmennék. Mégis miért ne tenném?
dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, mi lett a végkifejlet, és amúgy milyen tünetei voltak pontosan a házigazdának?
dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 A kérdező kommentje:
#45: Végül nem mentünk. Valószínű, hogy csak sima meghűlése lehetett, ma már tünetmentes volt.
dec. 26. 15:49
 47/82 anonim ***** válasza:
34%
Az felmerült valakiben, hogy betegen, mikor alig él az ember, hogy lehet vendégségre felkészülni, és kiszolgálni a vendégeket?
dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
37%
#47 vagyok Úgy látszik, ti, akik lepontoztatok betegen is szívesen fogadnátok vendégeket, akár többet is, természetesen kiszolgálnátok őket, ahogy illik. Én viszont, ha beteg vagyok biztos nem serénykednék a vendégeim kiszolgálásával, hanem lemondanám a vendégséget. Hozzám ne azért ne jőjjenek, mert megfertőzhetem, hanem ezért, mert ennyi kímélet jár a betegnek.
dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
10%

47-48.

11-es vagyok. Pont erről beszéltem.

dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
22%

#11,49 Igen, már látom. Bocsi, nem olvastam el minden választ.

Úgy látszik a többségnek más a véleménye.

A kérdező vendéglátója is valószínűleg azért mondta meg, hogy beteg, mert azt remélte, hogy lemondják a jövetelüket, esetleg megkérdezik, hogy segíthetnek-e valamiben.

De ez a szempont fel sem merült.

dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!