Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmennétek a karácsonyi...

Elmennétek a karácsonyi ebédre, ha az egyik rokon beteg?

Figyelt kérdés
Rokonunk akihez mennénk beteg lett. Nem tudom, hogy csak megfázott-e, vagy COVID-os, de nem szívesen mennék el így, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy elkapjam. Nagy bunkóság lenne emiatt lemondani?

dec. 24. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
69%
Én nem mennék. Mégpedig azért, mert figyelembe venném, hogy a vendéglátónak betegen nem lehet éppen leányálom körbeugrálni a meghívottakat.
dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
29%
Nem
dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
55%
Semmiképpen sem, a magam és az ő érdekében is.
dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos muszáj elmenni, hatalmas balhé lenne belőle ha nem mennék. Pedig mindig mindent elkapok, tuti beteg leszek most is. Veszek maszkot és reménykedek, hátha megúszom.
dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
37%
Mi nem megyünk azokhoz, akik betegek. Volt, amikor mi voltunk betegek karácsonykor, akkor se mentünk. Nem csak ezen a három napon kell szeretni egymást, hogy muszáj legyen átmenni.
dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
39%

Kizárt. Bár eleve nem tudom, hogy merül fel BENNE, hogy ő elmenjen-vendégeket hívjon.


Mi is megbetegedtünk, nem is kicsit... Minden találkozót lemondtunk, mert kell a francnak, hogy még xyz is megbetegedjen.

dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
10%
14-es, nem, nem muszáj, az meg kit érdekel, hogy a rokon hisztizik? Hisztizzen, ha neki jó :D
dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
34%

El. Mennyivel másabb ha a párom lenne itthon beteg és akkor nem járnék haza mert ő most beteg? Ez most komoly? Kb ugyanez. Akkor menjek albérletbe addig vagy mégis hogy gondolják. Ugyanúgy elmennék a rokonhoz. Karácsony van.

Pont azért kell egészségesen élni hogy az immunrendszerünk legyőzze a betegséget.

dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk is volt belőle sértődés, hogy nem mentünk. Nem is a szervező szólt, ő elmismásolta volna, hanem az egyik meghívott. Én a harmadik trimeszterben, a fiam most gyógyult meg. Nem kell nekünk semmi lázas, köhögős nyavalya most.
dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
32%
Jaj, a párod a párod, nem pedig egy távolabbi rokon, az otthonotok pedig közös. Az teljesen más szituáció, nem kell ez a rossz duma. A gyerekem se viszem beteg rokongyerekhez játszani, de ha a tesója beteg, az megint más. Kezeljük már a helyükön a dolgokat!
dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!