Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek hogyan kérhetnék...

Szerintetek hogyan kérhetnék tanácsot tőle?

Figyelt kérdés

Szóval, 9 éve a nővérem (aki szintén 9 évvel idősebb nálam) összejött egy sráccal, aki akkoriban duci volt, cigizett. Valami átkattant nála és borzasztóan szigorú diétát és edzéstervet csinált. Most nagyon sokat edz, rengeteg zöldséget eszik és nagyon sokoldalú étkezést csinál.

A nővérem nem nagyon, de a srác nem erölteti rá, ugyanúgy főz neki. Edzeni járnak, sokat kirándulnak, zöldség-gyümölcs turmiyok, hal, tényleg annyira királyul összerakta a kajálást és önmagát is.

Most én is külön költöztem és van pénzem ilyenekre, szóval el akarom kezdneni én is ezt az életmódváltást. Viszont a nővéremmel van köztünk egy életkorból adódó szakadék, és nem tudom, hogy kéne így dumálni velük erről.

21 éves lány vagyok.



febr. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nem kérnék. Az első ok a rossz kapcsolat. Eleve, mi az, hogy nem mersz velük beszélni. Ez mélyről indul. A másik, mert teljesen egyedi minden ember. Mindenkinek a saját életmódját és saját magát felépíteni teljesen más szakaszokból áll.
febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grizesteszta ***** válasza:
96%
Az életkorból adódó szakadék meg fog szűnni, hiszen Te is felnőttél. A gondjaid, kérdéseid, a gondolkodásod is felnőtt, miért ne kérhetnél simán tanácsot? Nem kell neki nagy feneket keríteni, egyszerűen meg kell kérdezni, hogy Gábor, tudnál tanácsokkal segíteni? Úgy szeretném, ahogyan te: életmód változtatás, edzés, másfajta táplálkozás... Egyből lesz közös témátok.:) Sok sikert a terveidhez!
febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Kati, mit gondolsz, a Jani segítene nekem is össze rakni egy tervet, hogy én is fittebb legyek?
febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

1, te hol olvastál rossz kapcsolatról??


Kérdező, tessék beszélni velük. Ezzel is közeledni fogtok, te is felnőttél közben...

febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha van rá pénzed, elmész egy edzőterembe, ott személyre szabottan kapsz tanácsokat, edzéstervet, étrendet. Ha a srác nem edző és nem étkezési tanácsadó akkor miért tudná, nálad miből mennyi kell?
febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővéredtől sehogy, mivel ő passzív részese az egésznek. A sógorodtól meg spontán kérj segítséget, beszélgetés közben.
febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a nővéremmel van köztünk egy életkorból adódó szakadék, és nem tudom, hogy kéne így dumálni velük erről."

Itt. Lehet, hogy te nem látsz a mélyére, de én ezzel foglalkozom.

Az, hogy idősebb és ezért nem tudja, hogyan kell beszélni velük, egyszerűen nem a valóság.

Én mindenkivel tudok beszélgetni. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ne tudjam megkérdezni egy valójában piti dologról a testvéremet, ha abszolút jó és szeretetteljes a kapcsolat.

febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

5nek igaza van, ami nála müködött nem biztos hogy nálad is fog.

Persze attól beszélni lehet róla. Nem lesz valami családi esemény vagy nem mentek valahova ahol szóba hozhatnád a sracnak? Megmondod hogy te is szeretnéd ezt csinálni, szerinte hogy vágj bele..igazából ennyi szerintem. Ha nem jar össze a családdal akkor meg simán írnék egy üzenetet.

febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe, ugyanezeket a kérdéseket bármelyik edzőteremben felteheted.

Még a végén te lennél a szemét, aki kikezd a nővére pasijával. Tutira rosszra gondolnának, ha csak úgy a semmiből felbukkannál.

márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!