Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megmondanátok sógornőtöknek...

Megmondanátok sógornőtöknek (barátnőtöknek), hogy rosszul esett amit mondott, vagy csak távolságtartóbbak lennétek? Jobb a családi béke?

Figyelt kérdés
Sógornőmmel gimi óta barátnők vagyunk, majd összejöttem a bátyával, emiatt voltak nézeteltéréseink. Nem szemtől szembe, de ő is és az anyukája is mindig véleményez mindent, nem nekünk, másoknak. Szerintem ez abból adódik, hogy a férjem apukája meghalt, ő volt a "férfi". Körül volt ugrálva, és még most is. Mikor összeköltöztünk pl. nem takarított, aztán szépen rávezettem, hogy nálunk nem ez lesz a mód (apukám sem segített soha semmit, nekem ez nem tetszik). Mikor otthon voltam a gyerekekkel persze én csináltam, majd mikor megkezdték a bölcsit visszaállt a rend. Most emiatt szólt be a sógornőm, hogy én papucsot csinálok a bátyából (egy másik barátnőmtől hallottam vissza) Ez szerintem nem papucs vagy nempapucs kérdése. Ugyanott lakunk, ugyanannyit dolgozunk, ugyanannyit vagyunk a gyerekekkel. Szerintem ez a normális. Eléggé rosszul esett, mert már jó ideje nem éreztem, hogy még mindig nem vagyok szerintük elég jó. Tudom, hogy ez apróságnak tűnik, de régen sok ilyen apróság volt. Kezd elegem lenni belőle. Elég sokat találkozunk amúgy, de most elment a kedvem tőle. Ti megbeszélnétek vele, hogy rosszul esett, és legyen szíves magával törődni akkor is ha ezzel esetleg megszakítjátok a jó kapcsolatot.

2012. nov. 28. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg irigyel, mert ő továbbvitte az otthon látott mintát.
2012. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!