Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a vélemény egy olyan...

Mi a vélemény egy olyan férfiról, aki 40 fölött is huszonévesként éli az életét?

Figyelt kérdés
Rokonságban van. Párkapcsolatban él, gyerek nincs, normális az életvitele, nincsenek botrányok, balhék, nem drogozik, nem iszik, csak imád száguldozni és közben Brooklyn Bounce-ot hallgatni, kertipartik a mindene, meg a nyaralás, strandolás és azt is vallja magáról, hogy belül még mindig csak 20 éves. Későnérő, az biztos.
2013. máj. 17. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ebben semmi baj. Legalább nem fásult be.
2013. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
Vannak ilyenek. Éljék ki magukat inkább, minthogy belemenjenek egy házasságba, jöjjenek a gyerekek, akikkel nem foglalkozik, minden más fontosabb, csak szorító, fojtogató köteléknek érzi a családot, és a végén a szabadságot választja. Így legalább nem bánt meg senkit. Egészségére.
2013. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha nincs gyereke akkor azt csinál amit akar, nincs elkötelezettsége :) Nekem is közeli rokonom ilyen, 25 éves barátnője van, ő meg már 40 felett. Azt mondta ő nem öregedik, örökké 20 éves :D Semmi kivetni valót nem látok benne, ugyan az, mindene a buli a kerti parti stb :D van egy kutyája aki a "gyereke" és bármit megtesz érte, vele jár bulizni nyaralni, dolgozni. :)
2013. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért baj ez? Miért akarja sok huszonéves már temetni a negyveneseket? Te is leszel annyi, még hozzá nem is sokára, úgy repül az idő! Semmi baj ezzel, élje úgy az életét ahogyan neki jó, ahogy neki tetszik! Sok boldogságot, jó egészséget, és nagyon hosszú életet kívánok neki ehhez!
2013. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
irigylem
2013. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem annyira nem szimpatikus. A szüleim baráti társaságában van pár ilyen srác, váltogatják a nőket, folyton utazgatnak, stb. Végül is nem ártanak vele senkinek, csak azért vannak nem szimpatikus dolgaik is. Például az utóbbi időben egyre többet isznak, és valahogy kezd szomorúvá válni, ahogy rájuk nézek. Meg olyan nőkkel járnak, akik a lányaik lehetnének. Nekem ez már annyira nem szimpatikus. De persze az ő életük, az ő dolguk, én is felnőttem már, ritkán találkozunk. Lehet, hogy emiatt is érzékelem fokozottan ezeket a dolgokat.
2013. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem iszik nem dorgozik,nem árt senkinek akkor úgy él ahogy ő jónak látja.Szerintem teljesne jól teszi,legalább nem fásul be mint egyesek.Szerintem semmi baj nincs ezzel,amíg nem árt másnak és magának sem.Van munkája,van párkapcsolata,szerintem így ezzel semmi gond nincsen.Annyi a különbség hogy nincs családja.Semmi kivetni valót nem látok benne.
2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel akkor lesz gond, amikor 50 évesen rájön, hogy talán eltelt az élet és nincs senkije. Persze az is lehet, hogy megtalálja az igazit, és megváltozik, sose lehet tudni :)
2013. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

A későn érőbe már nem fér bele.


Valamelyik szem.zavarba tartozik (valószínűleg hisztériás vagy nárcisztikus), de férfi esetében nevezheted egyszerűen Peter Pan-szindrómásnak: a fiú, aki soha nem akart felnőni. Az Élet könyvében egy bizonyos oldal után nem hajlandó tovább lapozni. Úgy maradt.


Van ilyen típus nőben is, nekik más a nevük. Az ilyen embereknek a reality check szokott csúnyán beköszönni: amikor a vágyott énkép (az, ami szeretne lenni, és amit önmagával és a világgal el akar hitetni) és a valós (az, hogy negyven és nem húsz) annyira eltávolodik egymástól, hogy egyszerűen összeszakad az ember: hatvanévesen már nagyon nehéz húszévest játszani és folyton becsapni magunkat - a Világ pedig nem olyan ostoba, hogy ne vegye észre, hogy gáz van.

2013. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismertem pár ilyet, huszonéves koromban több is ki akart kezdeni velem és nem hitte el, hogy öregnek tartom magamhoz, mert "de hát én fiatalnak érzem magam!!!" Leírásod alapján még szimpi is lehetne, de az ilyenekre emlékeztet sajnos.
2013. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!