Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A barátom nem vette át a...

A barátom nem vette át a szülinapi ajándékát tőlem, csak szerintem fura ez? .

Figyelt kérdés
Az egész családjától átvette, örült percekig, stb. Én nem adtam oda az ajándékot, mivel gondoltam, hogy kettesben, ne már mindenki előtt. Tudni kell, hogy erre az ajándékra fél évet készültem, hajtottam, mivel régi dolog és kivonták a forgalomból, egyszer azt is mondták már, hogy nem gyártják és elfekvő raktárkészleteket sikerült felkutatnom hónapok alatt. Este azt mondta, ő teleette magát, hulla és nem tudna semminek örülni, majd holnap. Erre nagyon bemérgesedtem, mert nem igaz, hogy tudja, hogy készültem és nem összerakhatós vasúti makettet kap...szóval nagyon szíven ütött, hogy ő nem akarja átvenni, majd holnap, mert 8 napon belül aktuális...valaki lehet ennyire fáradt...vagy nem is értem, csak szerintem gáz ez az egész???Ezek után nekem holnap nincs már kedvem odaadni, ennyire se méltatott. nagyon fáj.

2013. aug. 16. 23:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Az a gáz, hogy nem adtad oda neki mindenki előtt.
2013. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Miért olyan titkos,hogy más nem láthatja ? Vagy mi ?
2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem adtad oda akkor amikor mindenki más?
2013. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Megsértődött. Ha nem intim, akkor oda kellett volna adni, bár akkor is kellett volna látványosságból valamit előlegnek...
2013. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

"ne már mindenki előtt" ... miért ne?

Szerintem az a fura, hogy NEM ADTAD ÁT neki, amikor felköszöntöttétek

2013. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként meg mi lett volna az ajándék? Nem szép ám, hogy nem mondasz róla semmit, mert nem tartozik ránk, de mi döntsük el, hogy mi a helyes, meg hogy miért neked van igazad!
2013. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Akármilyen hihetetlen, de bele lehet fáradni a túlzásba vitt ajándékesőbe meg a heje-huja vigalomba, stb. Lehet, megalázva érzi magát, amiért nem adtad át mindenki előtt. Elhiszem, hogy sokat készültél rá, de őt is meg lehet érteni.
2013. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Soha nem adok mások előtt, mindig kettesben!! Ez így van karácsonykor is, mindig!!!!!! Nem titkos, olyan dolog, amire vágyott és egy nyilvános helyen én nem akarom köszöntgetni, akár idegenek előtt is, én meghitten szerettem volna. De már nem lesz semmi. Nincs szerintem iagzatok, hogy mindenki előtt kell, plusz én nem fogok versenyezni a ki mit ad és húúú játékban.
2013. aug. 16. 23:34
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Magyarul: egy bogaras háziszárnyas vagy, aki különbnek képzeli magát mindenkinél - főleg a barátod családjánál - hiszen annyira se ereszkedsz le hozzájuk, hogy előttük méltóztass átadni az ajándékodat....
2013. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Miért kellett volna mindenki előtt odaadnia? Ha a szülőkhöz mennek, akkor kérdező is cipelje az ajándékát, csak, hogy mindenki előtt odaadhassa? Na ilyen maflaságot is rég hallottam már, teljesen rendben van, hogy kettesben is megülnétek a szülinapját. De az furi, hogy nem akarta átvenni. Talán tudja, mi az, és nem izgatja a fantáziáját, vagy éppen az a szép benne, hogy még kínozza kicsit magát, vajon mit adhatsz neki?
2013. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!