Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én reagálom túl, vagy ez nagy...

Én reagálom túl, vagy ez nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Mostoha unokatestvérem állandóan itt mos hajat. Néha jönnek pár napra de ebből egy egész reggel azzal telik, hogy órákra bezárkózik az egyetlen fürdőnkbe hajat mosni, és addig senki nem tud bemenni. Ráadásul szó nélkül használja a samponjaim. Nem vagyok irigy, nem bánom ha használja, nem ezzel van a gond, hanem hogy semmit nem szól, meg sem kérdez róla, onnan tudom, hogy tócsában áll a polcomon, szétrámolja és úgy hagyja. Szerintem ez roppant udvariatlan dolog. De egyéb más is van a rovásán pl. jöttükre fáradsággal sütöttünk sütiket, éjszakába nyúlóan, erre kitalálja, hogy találkozik pár barátjával és elviszi nekik. Ez szerintem nem túl kedves dolog, elvégre nem a barátoknak sütöttük... Ti mit gondoltok erről?(de normálisan, köszi)
2013. aug. 18. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Zárj el mindent, sütiért kérj pénzt!;)
2013. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazad van.

Kib...sznám a fenébe őt!

2013. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólj be neki
2013. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Legközelebb már azt csinálom, lepakolom a polcom, sütikkel nem készülök. Mert ezt igazságtalannak érzem.
2013. aug. 18. 17:14
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
szóltál már neki ezekről egy szót is neki? tényleg bunkó csaj, meg észrevehetné magát, de tudod, néma gyereknek...szóval szerintem először beszélj vele.
2013. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
pakolj el a polcodról és írj egy papírt ,hogy NEM A TIED. Az ajtóbol vegyétek ki a kulcsot és akkor próbáljon hajat mosni.
2013. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Hogy lehet órákon át hajat mosni?! Bár ez nem ide tartozik.


Kifejezetten bunkón viselkedett minden esetben, én már első alkalommal sem tűrtem volna... Azt nem írtad, hogy beszéltél-e vele, az első adandó alkalommal kellett volna...

2013. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a normális hangnemű válaszokat! Ha hazajön meg is mondom neki. Eddig azért nem beszéltem vele, mert szörnyen sértődős. Ma is csak azért verte ki nálam a biztosítékot, mert nem tudtam normálisan elkészülni miatta, el kellett mennem itthonról. Órákon át alatt azt értem, hogy benn ül a kádban, hajat mos, fésülködik, kikeni magát stb....
2013. aug. 18. 17:45
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? A szüleiddel élsz?
2013. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Inkább a nagyszüleimmel. A szüleim nem foglalkoznak velem. Ezért is háborodtam fel annyira a sütis dolgon. Mert szegény mamám fáradt vele de nem azért hogy számunkra vadidegeneknek adja. (Persze segítettem, de mégis...) A nagymamám meg abban a régi naívságban él még, hogy mindenki jó, de ma már sajnos a kihasználás megy, de ő nem veszi észre. Papám meg az unokatesóm jobban szereti, mint engem, mert az én anyám gyűlöli. Papámtól még plusz pénzt kapott erre a kis kiruccanására. De félreértés ne essék, a kérdés kiírásakor nem a féltékenység vezérelt.
2013. aug. 18. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!