Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a barátnőm szülei melegek?

Figyelt kérdés

Akkor jött fel a téma mikor beakartam mutatni a szüleimnek, mire Ő azt válaszolta, hogy nagyon szívesen, de akkor Ő is bemutatna a sajátjainak. Megkért, hogy ne boruljak ki, de az Ő szülei mindketten férfiak.


Engem ez sokkolt, mert beszéltünk régebben is a családunkról de ezt sosem említette.


Nem is tudtam hirtelen mit reagáljak, de aztán mondtam neki, hogy még mindig szeretem.


Ettől függetlenül viszont nagyon izgulok, félek és zavarban vagyok.



2014. jan. 3. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem csinálnak előtted semmit amivel zavarba hozhatnának. Bemutatkozol, aztán leültök beszélgetni. Két 40-es vagy 50-es férfival fogsz beszélgetni, annyira biztos nem lesz gáz :D Majd írd meg hogy milyen volt :)
2014. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
nahát... pedig a homofóbok szerint a melegek nem tudnak értelmesen felnevelni egy gyereket. és hogy a gyerekük is meleg lesz. akkor ti leszbikusok vagytok?
2014. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

" de aztán mondtam neki, hogy még mindig szeretem. "


??? Mi van? Miért is függ a te szerelmed két számodra idegen ember nemi identitásától?

2014. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én férfi vagyok. Mondjuk szerintem elég egyértelmű volt a kérdésből :)


én 24-F

kedvesem 22-N

2014. jan. 3. 12:32
 5/28 anonim ***** válasza:
8%
Meg vigyázz mit mondasz arra amiből iszol vagy"töltönek"vagy eszel.Vagy egyből indíts egy homokos viccel aztán meglátod mi szorult beléjük.Csatlakozom az elsőhöz.Számolj be ha már itt kérdeztél.
2014. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

"de aztán mondtam neki, hogy még mindig szeretem."

Majdnem sírok a meghatottságtól.

2014. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, pontosan úgy izgulsz és annyira vagy zavarban, mintha egy férfi és egy nő házaspár lenne a barátnőd szülőpárja, nemdebár ? Legfeljebb a nem szokványos felállás okozhat további zavarodottságot, de nyugodj meg, ők ugyanannyira szeretik a felnevelt "gyereküket", mint Téged a Te szüleid.
2014. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
egyébként mennyi ideje vagytok együtt? am ne haragudj, de én tuti nem bírnám, hiába szeretném. Nem csoda, hogy sokkolt téged, mivel ez egy nem mindennapi helyzet. Sztem rengeteg kellemetlenséget okozna neked.
2014. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nagyon izgulok, mert még nem találkoztam melegekkel.

Nem akarok valami oltári marhaságot mondani, vagy megsérteni őket, bár állítólag jó a humoruk.

2014. jan. 3. 12:46
 10/28 anonim ***** válasza:
18%

Ne haragudj, ha nincs igazam, de nekem eléggé elméletinek tűnik a kérdés. Ha mégsem: viselkedj természetesen velük, szerintem ez a legcélravezetőbb.

(Nekem kissé elképzelhetetlennek tűnik, hogy te erről csak most értesülsz. Ha "anyáról" volt szó, a b.nőd a világ legtermészetesebb módján beszélt az "anyukájáról"? A másik: ez azért egy akkora kuriózum, hogy valakinek mindkét szülője "apa", hogy ha máshonnan nem, haveroktól, közös ismerősöktől, vagy pletyka szinten másoktól hallanod kellett volna már erről valamit.

Azt is nehéz elképzelnem, hogy a hatóságok: védőnő, iskola, stb. soha nem értesült erről a tényről, holott (bár nem tudom, mióta nevelik)homoszexuális pár nem fogadhat örökbe gyereket. (Oké, tudom, leszbikusok meg tudják oldani)

Bocs a kukacoskodásért, ezeket tényleg nem értem. A legjobbakat!

2014. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!