Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti, hogy viselnétek ha megtudn...

Ti, hogy viselnétek ha megtudnátok, hogy az egyik felmenőtök a háború idején nyilas volt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 14:38
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
17%
Elmagyarázná nekem valaki hogy mit jelent eben a kontextusban a "nyilas" szó? :)Érdekelne.
2014. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
46%

sehogy...

örülnék, ha egyáltalán ismerhetném a felmenőimet...

de pont a háború matt nem ismerhetem,apai nagyapám talált gyerek...

másik oldalról(apai nagyanyám) az előző háború után telepedett le a család

a 3. oldaról az anyai nagyszüleim már együtt jöttek a két háború közt, de azt már nem tudni honnan...ők már magyarok voltak, de a dédik lengyelek

2014. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
66%
Lényegtelennek tekinteném.
2014. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
65%
6-os erre azért nem lennék büszke, csak akkor ha náci lennék. Nem szégyellném, de nem szívesen gondolnék erre az emberre.
2014. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 gr. Shadow válasza:
9%
Mi is a probléma azzal hogy nyilas volt?
2014. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem aztán Hitler is lehetett, valahogy ez engem nem érdekel és érint. Ez az egész nem engem minősít, én élem a saját életem aztán, hogy valami f@ szfejnek ennyi esze volt, nem érdekel.
2014. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
30%
És akkor mi van?
2014. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
54%
Én büszke biztos nem lennék. Én gondolkoztam már ezen, hogy német gyerek mégis hogy gondolnak a nagyszüleikre vagy dédszüleikre. Na, hogy akkor utalnám a történelmet az biztos.
2014. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket,kedvesek vagytok megmondom őszintén eléggé magam alatt voltam az utóbbi időben.

Láttam róla egy fényképet,egyenruhában, az arcán széles mosollyal "pózolt.Ami igazán megrémített az az volt,hogy mintha tükörbe néztem volna annyira hasonlított rám.

2014. máj. 20. 15:11
 20/46 anonim ***** válasza:
97%
Van egy híres német történésznő, aki zsidó és valami nagy nácivezér unokájával házasodott össze, fel is vette a nevét, mert úgy gondolja, hogy a férje nem vétkes, nem ő tartozik felelősséggel a nagyapja bűneiért, elmesélte egy interjúban, hogy sokat járnak Izraelbe a családjához és mindenki a helyén tudja kezelni ezt a dolgot. Pedig szerintem azért durva, hogy még a nevét is felvette, de szimpatikus a hozzáállásuk.
2014. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!