Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kedvenc sógornő kontra a...

Kedvenc sógornő kontra a nápolyi masztiffom. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Tegnap bejelentés nélkül beesett az öcsém felesége, amivel nem is lenne gond, de nem porszívóztam, és kutyaszőrös lett a szoknyája. Kifogásolta, hogy miért nem porszívózok mindennap, és ideje lenne ezt a "dögöt" kidobni a lakásból. Mára már úgy felhúzta magát, hogy kijelentette, amíg ez a kutya él, ő nem jön ide. Most mit csináljak vele? A kutyám nem altatom el.
2014. szept. 8. 21:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
ugye te most viccelsz, és te egy kicsit se húztad fel magad a balhén? mert erről nem írsz, de gondolom, azért van véleményed a jelenetről, amit rendezett. a kutya nyilván marad. a sógornővel meg beszélnék, h továbbra is szívesen látjuk őt én is és a kutyám is, de ezentúl mellőzze a kritikai megjegyzéseket.
2014. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a kutyám választom :)


Csak bosszant, hogy lehet ennyire idióta valaki, hogy ezt követelje, csak mert szöszös lett a szoknyája.

2014. szept. 8. 22:18
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ezt én egyszerűen megoldanám. Mondaná, hogy nem jön ide többet, én pedig bólintanék egyet; rendben, akkor ne gyere.
2014. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
hat igen, se mas kutyajaval, se mas tajaritasi szokasaival nem illik bunkozni :-)
2014. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretsz.


A sógornőd egy ostoba, agresszív hisztérika. Képes volnál miatta a kutyádat kidobni vagy elaltatni?


"Mára már úgy felhúzta magát, hogy kijelentette, amíg ez a kutya él, ő nem jön ide. Most mit csináljak vele?"


Felhívod telefonon, és megmondod neki, hogy vagy azonnal bocsánatot kér tőled az alpári, agresszív viselkedése miatt, vagy megvárhatja, amíg a kutyád a természet törvényei szerint távozik az élők sorából. Addig a képét sem akarod látni, és tudni sem akarsz róla.


Beesik a te lakásodba, belejentés nélkül, ő akarja neked megmondani, hogy te mikor takaríts, és még a végén azon hisztériázik, hogy vagy ő, vagy a kutyád? Ez nem is kérdés: a kutyád.


Én a nőt AZONNAL kidobtam volna.


Jótanács (nekem egy erősen szőrehullató macskám van): vegyél egy ruhatisztító ragacsot.

2014. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát én annyit mondtam volna, hogy ahogy gondolod, ennek a kutya is örülni fog :D Azt jó napot!
2014. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
illetve nekem tibeti spánielem van, elég hosszú a szőre. Kicsi lakás, kb. 32 nm, de volt, hogy két barátnőm aludt ott velünk, tehát 4-en + a kutya. Én mindig azt mondom, hogy bejelentés nélkül senki ne jöjjön, illetve ha hirtelen ötlettől vezérelve beállít valaki, az magára vessen, tudják, hogy van kutya. A kolléganőim is fel szoktak jönni, nem érdekli őket a kutyaszőr, van ruhakefe.
2014. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a kérdés? Ha a sógornő nem jön, hát nem jön. Nagy kaland.

Ha a gyereked véletlenül leöntené a szoknyáját tejjel, addig nem akarna menni hozzátok, amíg a "büdös kölök" él?

2014. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"kijelentette, amíg ez a kutya él, ő nem jön ide"

Vigyázz a kutyusra, aranyat ér!

2014. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy utálom, amikor a családban konfliktus van. Szeretném, ha béke lenne, és a sógornőm se csinálná a feszkót TELJESEN feleslegesen.


És a mai hisztérikája: ide nem engedi a gyereket sem, mert megbetegszik a kutyától.

2014. szept. 9. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!