Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne kezdeni sógornővel?

Mit lehetne kezdeni sógornővel?

Figyelt kérdés
Kb. egy hétig voltunk jóban, mikor megismerkedtünk, mert rém bunkó úgyhogy nem erőltettem a dolgot. Közölte velem, hogy én egy önző dög vagyok és elvettem a testvérét tőle, mert ők azelőtt annyi közös programot csináltak, most meg kevesebb idő jut rá. Mindezt minden mozinál, vacsinál, vagy elutasításnál(pl sógornőm felhívta, de párom nem ért rá, mert épp mentünk valahova) jöttek nekem az anyázós sms-ek, facebook üzenetek vagy telefonhívások. És igen, én ezekre magasról tettem, egy ideig. Csak amikor egy szép együtt töltött nap után síkidegen feküdtem le aludni, már meg bírtam volna fojtani. Kérdeztem páromat, miért van ennyire a s..gében egy közel 30 éves ember. Nos, szülők meghaltak és nemrég hagyta el a pasija. Én ezt megértem, hogy egy rossz, részvétem a szülei miatt is, de könyörgöm, mire számít? Hogy mondjuk egy közös vacsinál otthagy engem, mert ő találkozni akar vele? Én egy múltkori kirohanása miatt, amikor anyukámat szidta, letiltottam facebookrol és blokkoltam a telefonszámát is, így nem látom és nem idegeskedek rajta. Ma van az évfordulónk. Megy egy műsor a színházban, amire ezer év várok, erre hívja a páromat, hogy munka után találkozzanak este, mert nagyon ki van borulva az exe miatt. Párom mondta, hogy ma este programunk van. Nem volt kihangosítva a telefon, de tisztán halottam, hogy mekkora egy k..va vagyok és reméli megdöglök. Szóval boldog hónapfordulót nekem, tök jó kedvem van... Ha arra volna szükség, hogy kivan, és szüksége van egy jó beszélgetésre, akkor megérteném, de ő teljesen rátelepszik magánéletünkre és azért keresi a páromat, hogy meséljen neki a terveiről, hogy hogyan szerezze vissza az exét. Mi 24 évesek vagyunk a sógogrnő 29
2014. okt. 21. 08:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
latom nem sikerült értelmezni a kérdést. nekem nem az a bajom, hogy találkozik a tesójával, hanem az, hogy nem akarja, hogy a tesója velem legyen
2014. okt. 21. 10:09
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
meg is értem a tesót
2014. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, magyarázd már el miért én vagyok a gonosz?
2014. okt. 21. 10:11
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne várj magyarázatot. Szépen összegyűltek megint a kategória értelmiségei.
2014. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A párodnak kéne a sarkára állni, és leosztani a sógornőt, hogy észrevegye magát. Vagy a sógornőd azt gondolja, hogy majd a testvére élete végéig magányos lesz, és csak a testvére lehet neki? A sógornő hogy érezte volna magát, ha a párod telepszik ennyire rá a magánéletére, amikor még volt neki is párja?

Mondja meg a párod neki, hogy állítsa le magát, vagy így tényleg el fogja őt is veszíteni, mert ez nem állapot amit művel. Pont. Ha nem érti, nem állítja le magát, akkor a párod tiltsa le egy időre a számát, facebookját, stb. Ha így sem érti meg, akkor végleg ignorálni. Mást nem lehet tenni.

2014. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!