Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg tudok élni másodmagammal...

Meg tudok élni másodmagammal ennyiből ha ezáltal nem kell tovább segítenie engem a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Egyik gyermekemmel együtt élek én 22500 Ft-ot kapok gyermekem 89000 Ft-ot. Kertes házban lakunk. Eddig a másik gyermekem támogatott anyagilag de szeretném ha már csak magára költene és megalapozná a jövőjét. Ő nem lakik velem. Szerintetek ennyi pénzből ki lehet jönni? Télen gázzal fűtünk egy szobát és fával a konyhát. TV telefon internet kb 10000 .- Hitel nincs.
2014. dec. 29. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

9-es térdenállva fogsz könyörögni a takarításért, amikor az utolsó zsíroskenyeret is megetted egy hete.

Gondolom vmi gyorstalpalót végeztél,vannak bizonyos "főiskolák" ahonnan nem szívesen alkalmaznak informatikust, főleg ha csak 30 felett sikerült kijárni.

Én 2 diplomával bébiszitterkedtem egy fél évet jobb híjján és az volt idáig a legjobb melóm, pedig utána végzettségemnek megfelelő munkáim voltak csak.

2014. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy van munka de nem nekem. Ha van más/ jobb / képzettebb / fiatalabb jelentkező (márpedig van) nem engem vesznek fel!! Ezer és egy helyre jelentkeztem. A másik gyerekem beteg ezért biztos nem költözik el tőlem. Egymás segítjük. De a másik gyerekemnek párja van és szeretnének külön élni.
2014. dec. 29. 20:50
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
mibe fogadnék hogy a gyerek párja irta ki a kérdést komolyan gondolod hogy 2 ember megél enyiből...
2014. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem adtok ki a házból egy szobát? Lenne bevétel és a rezsi is többfelé oszlana.

Kertben is termelhetnétek valamit.

Esetleg ha bevállalnátok pénzért még valaki felügyeletét, akinek ugyanaz a betegsége, mint a gyerekednek?

Külföld nem jöhet szóba?

Közmunka?

2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#11: Ki mondta, hogy ez az első diplomám? :)


A helyzet az, hogy sikerül lassan önállónak lennem, és nem kényszerülök a hülye munkaadókra ?)

2014. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Közmunka?"


Ha valaki szeret ingyen dolgozni....

2014. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért a babiszitterkedéssel te sem taroltál :) És ez volt a legjobb :) LOL
2014. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"pedig utána végzettségemnek megfelelő munkáim voltak csak."


Szóval több. Tehát nem sikerült egy stabilt szerezned.

Éppen erről beszélek én is.

2014. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mint írtam most közmunka keretében közmunkán vagyok így a 22500 Ft helyett erre a néhány hónapra kapok 50000 Ft-ot. Szoba kiadás nem lehetséges (most nem indokolnám miért). És nem a meny vagyok.
2014. dec. 29. 21:23
 20/26 A kérdező kommentje:
Amúgy azért is ihletett meg a kérdés, mert itt olvastam nem egy kérdésben, hogy 2 felnőtt plusz egy gyerek étkezése és tisztítószere sokaknak kijött 60-70000 Ft-ból és szerintük mindent vettek ami kell. Egy anyuka kérdezte hogy ő nem osztja be jól a pénzét vagy kevés a pénz és mindenkitől azt kapta nem jól osztja be. Emiatt kérdeztem én is.
2014. dec. 29. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!