Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg tudok élni másodmagammal...

Meg tudok élni másodmagammal ennyiből ha ezáltal nem kell tovább segítenie engem a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Egyik gyermekemmel együtt élek én 22500 Ft-ot kapok gyermekem 89000 Ft-ot. Kertes házban lakunk. Eddig a másik gyermekem támogatott anyagilag de szeretném ha már csak magára költene és megalapozná a jövőjét. Ő nem lakik velem. Szerintetek ennyi pénzből ki lehet jönni? Télen gázzal fűtünk egy szobát és fával a konyhát. TV telefon internet kb 10000 .- Hitel nincs.
2014. dec. 29. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%

#9, nem kötekedésből írom, de informatikusként, hogy-hogy nem találsz normális állást??

Én most diplomáztam 22 évesen, nő vagyok és informatikus. Egyből találtam munkát, mindenféle kapcsolat nélkül, netto 300 ezret keresek, napi 8 óra munka, csinos kis cafetéria, megszakadni sem kell. Aki jó, az talál. Komolyan nem értem, hogy-hogy nem találsz, rakás hirdetés van.

2014. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Az a szomorú helyzet, hogy ebben az országban azok sem tudnak megélni, akik valóban dolgozni akarnak.


És most senki ne jöjjön a tanulással, meg több diplomával, mert a tisztességes megélhetés minden dolgozni vágyó és dolgozó embert megillet.


Itt nem luxus és extra dolgokról van szó, hanem kajáról, rezsiről, minimális emberi szükségletekről.

2014. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#21: Én is találtam, nem is egyet. Csak sajnos előbb felveszik a 22 éveseket igény nélkül, mint a 35 évest, akinek sok tapasztalat van, és nem minimálbért kér kis extrával.


De nem érdekel, mert a dolgaim alakulnak, és nem sokára én veszek fel embereket :)

2014. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez a fizetés hol minimálbér? :)
2014. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#21: Örülj neki, és őszintén mondom. Nekem is volt jó munkahelyem, ennél jobb is, sajnos befucsolt. De 22 évesen még csak kezdesz, amihez sok sikert kívánok. Érhetnek még kellemetlen meglepetések. Nem kívánom, de benne van a pakliban a következő 40 évben. Én is jártam a rózsaszín felhőn, volt olyan munkahelyem. Olyan boldog voltam, hogy szinte világgá kürtöltem volna, hogy itt dolgozom ennyiért.

Sok sikert kívánok neked, már csak azért is, mert minden kolléga hölggyel szimpatizálok, mert még mindig kevesen vagyunk, de szerencsére egyre többen :)

2014. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még ezen felül tudsz igényelni támogatásokat, pl. lakásfenntartási támogatást, adósságrendezési támogatást, eseti szociális segélyt, stb., az is havonta min. egy tizes összesítve. Ha tudsz, adj ki egy szobát, termelj zöldséget a kertben!
2014. dec. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!