Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Adnál kölcsön olyan rokonnak...

Adnál kölcsön olyan rokonnak minden hónapban, akiről tudod, hogy havonta 30-35 E ft-t költ cigire?

Figyelt kérdés

Közeli rokonról van szó. Én minden hónap 1.-én kapok fizetést, ő 10.-én.

Nem jön ki a fizetéséből, és megkérdezte, hogy nem lehetne minden hónapban, hogy 1.-én adok neki 30 E ft-t, és ő azt 10.-én (vagyis ahogy utalják a fizetését) visszaadja.


Kiskorú gyereke van, ezért fordult meg a fejemben, hogy adnék neki.

Egyébként kb ugyanannyit keresünk, csak én nem dohányzom, ezért nekem ez a pénz megmarad.


2015. febr. 19. 17:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha visszaadja,akkor adnék neki.
2015. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy visszaadja e. Még nem adtam kölcsön neki, mert eddig nem kért. Csak a héten jött szóba.


Az bosszant, hogy a cigiről nem mondana le a gyereke kedvéért, vagy nem csökkentené az adagját.

Nyilván nem az én dolgom...

De az sem, hogy finanszírozzam a cigarettáját.

2015. febr. 19. 17:52
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem. A bagó luxus. Az dohányozzon, aki megengedheti magának. Ő ezek szerint nem engedheti meg, ahhoz, hogy roncsolja az egészségét én nem kívánok semmilyen formában hozzájárulni. Szokjon le, neki és a gyermekének is jobb lesz.

Később meg majd többet akar, részletekben visszaadni, meg mit tudom én. Nm.

2015. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Én előbb szóba hoznám a cigit. Ha megsértődik, és kijelenti, hogy nem csökkenti a napi 3 doboz cigijét 1 dobozra akkor nem adnék kölcsönt.
2015. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem, és nem azért nem, mert cigire költi. Hanem mert ezek szerint képtelen jól beosztani a fizetését. Ha adsz neki, akkor görgetni fogja maga előtt a dolgokat, és könnyen lehet, hogy csak te látod kárát. Az alapján, amit leírtál, csak elcsúszik az időzítésekkel, de amúgy kijönne a pénzéből. Ha adsz neki, soha nem áll be nála a rend.
2015. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ne cigizzen, es plane ne a gyerek moge bujjon, ha nem jon ki. Ha megelhetesre kell, mondjon le arrol, ami nem letszuksglet.
2015. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
amíg megadja, adnék.
2015. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

szégyellném a rokonomnak nevezni egy olyan valakit, aki a teste tönkretételéről nem hajlandó lemondani még a saját gyereke javára sem.

Az a 30 elég lenne a gyerekre. Buta, önző, és kegyetlen. és még élősködneli akar? :D

2015. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ha az elsőt se adja meg, akkor is úszik 30 E ft-om.
2015. febr. 19. 18:06
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

én max egy 10est adnék kölcsön fizuig.


a 30 nagyon sok! ha dohányzik is,töltse magának,ne dobozosat vegyen,és akkor kijön 10ezerből a cigi meg a kaja is fizuig

2015. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!